Skocz do zawartości

dudi

Użytkownik
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O dudi

  • Urodziny 14.10.1975

Informacje o profilu

  • Moje akwarium
    340lit

Osiągnięcia dudi

10

Reputacja

  1. dzieki
  2. Wlasnie o co chodzi z tym dzielonym dnem , ono powinno byc dzielone dno ma dlugosc 260cm w jednym kawalu moze byc jakis problem
  3. Podepne sie do tematu posiadam u siebie dwa kubelki czy jest roznica pod który zamontuje korpus jeden ma 1200l/h a drugi 1000l/h . Sory za to pytanie ale nie wszystko ogarniam w tym temacie -filtracja mech v filtracja biologiczna
  4. No wlasnie nad akwa sie bede musial zastanowic
  5. Mysle ze 50 cm glębi nie jest nie jest zle ,co do transportu to wiem ze najlepszy bylby bus ale mysle ze dam rade je przewiesc na przyczepce obloze je styropianem 10cm po zabezpieczam kantowkami i posciagam pasami mysle dam rade
  6. Jest to moj pierwszy post na forum wiec witam serdecznie wszystkich , i z gory przepraszam ze nie zamieszczam tego w wątkach o ciekawych aukcjach z allegro bo troche mi zalezy naczasie a tam nie kazdy zaglada .Ale do konkretow na krotkie pytanie brac czy nie dobra oferta czy czekac na lepsza wymiary mi bardzo odpowiadaja tylko czy cena ok . http://allegro.pl/duze-akwarium-okazja-i2048154114.html A moze to od kogos z forum Z gory dziekuje za podpowiedz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.