Skocz do zawartości

sachma

Użytkownik
  • Postów

    28
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sachma

  1. Witam, Malawi marzylo mi sie od 7lat.. czyli od czasu zalozenia pierwszego 50l baniaczka ogolnego... nie bylo kasy ani sily przebicia zeby kupic wiekszy zbiornik.. teraz pieniadze sie znalazly.. ale mam klopot.. chce zeby ryby w akwa byly widoczne, zeby bylo kolorowo.. z tego co czytalam korzystne jest lekkie przerybienie ryb.. chcialabym miec 3 gat (1+4). M.Lanisticola L.Caeruleus P.Saulosi czy to dobry wybor? czy moge wsadzic im troche roslinek i czy te rybki beda widoczne? zawsze wolalam duzo malych rybek niz kilka wiekszych... z gory dziekuje za odpowiedz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.