Witam,
Malawi marzylo mi sie od 7lat.. czyli od czasu zalozenia pierwszego 50l baniaczka ogolnego... nie bylo kasy ani sily przebicia zeby kupic wiekszy zbiornik.. teraz pieniadze sie znalazly.. ale mam klopot..
chce zeby ryby w akwa byly widoczne, zeby bylo kolorowo.. z tego co czytalam korzystne jest lekkie przerybienie ryb..
chcialabym miec 3 gat (1+4).
M.Lanisticola
L.Caeruleus
P.Saulosi
czy to dobry wybor? czy moge wsadzic im troche roslinek i czy te rybki beda widoczne? zawsze wolalam duzo malych rybek niz kilka wiekszych...
z gory dziekuje za odpowiedz