Skocz do zawartości

kany

Użytkownik
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kany

  1. kany

    START mojego malawi

    160X60X70 Panoramiczne poj.- okolo 700l filtr.- EHEIM 2180 professionel 3 osw.-hagen power glo T8 pod.-piasek bialy dek.-skala ze skladu bud-:P Obsada - narazie brak
  2. kany

    Czy warto?

    Dzisiaj odebralem akw. ten filtr jest naprawde wielki 55x33x33 i na kolkach to jak pralka frania,z budowana grzalka .To co dostalem extra zatkalo mnie ,dziadek 70 lat podal sie co do swojego hobby .Doszedlem do wniosku ze decyzja z kupnem tego akw byla w 100% trafiona Dzieki pzdrawiam PS . Jak sie ogarne to zrobie fotke sprzetu od dzidzia . http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/973a96c4ed939a8f.html
  3. kany

    Czy warto?

    tak aluminiowa napisal mi wlasnie smsa ze cene ktora mi zaproponowal to 30 % ceny jaka on zaplacil za calosc .Dodatkowo ten filtr ma wbudowana grzalke
  4. kany

    Czy warto?

    Witam posiadam aktualnie akw. 250L mam okazje kupic 150/60/60 z osprzetem jak widac na zdjeciach (ccaly komplet),co sadzicie o tym cena to 1500zl http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d53e3ee46265bdde.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44e3d1563be96090.html Przeniosłem do odpowiedniejszego działu. eljot12
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.