Dzisiaj odebralem akw. ten filtr jest naprawde wielki 55x33x33 i na kolkach to jak pralka frania,z budowana grzalka .To co dostalem extra zatkalo mnie ,dziadek 70 lat podal sie co do swojego hobby .Doszedlem do wniosku ze decyzja z kupnem tego akw byla w 100% trafiona
Dzieki pzdrawiam
PS .
Jak sie ogarne to zrobie fotke sprzetu od dzidzia .
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/973a96c4ed939a8f.html