Jump to content

Witamy w Nowym 2011 roku!

Guest
  • 2,519 views
 Share


500 literków 200x50x50 obsada: labidochromis caeruleus x16 melanochromis johani x8 Maylandia estherae red-red x6 Cyaneorhabdos Maingano x8 Protomelas "steveni taiwan" x2 Aulonocara Firefish x2 Aulonocara Calico x5 Labeotropheus fuelleborni x4 Ancistrus multispinis x5


From the category:

Akwaria

· 3,295 images
  • 3,295 images
  • 6,732 image comments

 Share


Recommended Comments

... żeby to opisać trzeba mieć wiedzę :idea: . Wystarczy poczytać komentarze przy wcześniejszych wystawionych zdjęciach i wiadomo o co chodzi... :idea: ..."żywa skała" :mrgreen:... Jestem na nie i nie jestem profesorem, prosiłeś o ocenę więc ją masz ... :wink: Pozdrawiam.

Link to comment

Witaj! Jak się patrzy na Twoje akwarium to na pewno inne odczucia mają Twoi znajomi czy osoby po prostu oglądające to akwa a inne mam wrażenie mają Malawiści. Ja (trochę samozwańczo) zakwalifikuje się do tych drugich i właśnie dlatego uważam, że najzwyczajniej w świecie przesadziłeś! Faktem jest, że 500 l. daje OGROMNE możliwości, ale nie można mieć wszystkiego i roślin i kamlotów i żywej skały i magmy i łach z piasku i... i... i.... Nawet przyjmując, że mbuna i (dawniej) utaka dobrze się ma w jednym tak dużym zbiorniku z tego co widzę masz ryby o innych upodobaniach troficznych(ale przy tak dużym zbiorniku może i z tym sobie radzisz).. ale wystrój nie da się pogodzić z moim widzeniem biotopu. Jest kolorowo, jest różnorodnie i na bank ciekawie... ale nie bardzo to jest Malawi. Jak pisałem Twoje akwa zachwyca pewnie nie jednego "niemalawistę"... ale nie mnie.

Link to comment

Ja powiem tak.. Baniak ładny gdybyś trzymał w nim inne ryby typu: gupiki, gurami itp. Może z gupikami przesadziłem bo to 500l ale taki wystrój nijak nie pasuje mi do malawi.

Link to comment

a ja powiem tak każdy myśli na początku żeby było kolorowo i ładnie. też miałem lawy itp (teraz są w piwnicy), i dużo gatunków po kilka rybek, mbuna pomieszana z nonmbuną i szukałem poparcia że tak też wszystko może dobrze funkcjonować. po ładnych paru latach wszystkie moje teorie się pozmieniały i myślę że też dojrzejesz i dojdziesz do paru wniosków.za parę lat twoje akwa będzie wyglądało inaczej i powiesz że ci "frajerzy| na forum mieli jednak rację :)

Link to comment

... ja myślałem że to zrozumiałe, że krytycznie oceniamy nie na złość, ale aby pomóc dostrzec podstawowe zasady w "domowym Malawi" wcześniej niż nam się udało ... :idea:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.