Jump to content

Marzenie z dziecinstwa

malawifreak
 Share


Pojemność 900L Wymiary Kształt L 240/50/60 i bok 100/40/60 Filtracja 2x JBLe1500 i cyrkulator Aquashut 1100 Oświetlenie (2x39w Reef Whie+Aquastar) Podłoże 180kg piach kwarcowy Dekoracje 150kg Piaskowiec Obsada - 5 Pseudotropheus acei 5 Pseudotropheus de masoni 5 Labidochromis Caeruleus 5 MELANOCHROMIS MAINGANO 5 Nimbochromis venustus 5 Maylandia estherae


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

Poprzewracaj te kamienie trochę,na pewno nabierze to bardziej naturalnych kształtów.Masz w czym poszaleć,można pozazdrościć objętości.Obsada ,no cóż nie odrobiłeś wszystkich lekcji jeszcze masz okazję na poprawkę póki nie za późno.Źle dobrane pod względem diety!!Bo kolorowo to może by i było ,ale przy odpowiednim żywieniu.Nie oceniam na razie.

Link to comment

Piękny baniak i obudowa :shock: . Co do wystroju to trochę jeszcze pokombinuj a pewnie cię to czeka jak będziesz ustawiał cyrkulację :wink: De masonów :mrgreen: chyba nie lubisz skoro pływają z Venustusem.

Link to comment

Fakt, potencjał niebagatelny... O obsadzie i aranżu już wiesz, że wymaga korekty. Ja dodam tylko, iż obecny wystrój mógłby stanowić projekt domu dla Utaki. Mbuna, a szczególnie taka jej ilość powinna mieć więcej materiału skalnego do budowy własnego M. Poza tym, górna połowa wanny nie jest wykorzystana, pusto tu i wieje nudną. Domyślam się, że umeblować owe gabaryty nie jest tak łatwo, bo i bryły powinny być odpowiednio duże i ich ilość słuszna, o co niełatwo. Sądzę jednak, że warto pokusić się o zmiany dla własnej satysfakcji i ku uciesze reszty pozytywnych malawi - świrów i dziwaków ;) Pozdrawiam.

Link to comment

Przedmówcy już wszystko napisali,niestety rzuca się w oczy pusta niewykorzystana przestrzeń, ale to można łatwo poprawić kilkoma dużymi głazami itd.Życzę ci wytrwałości w spełnianiu marzenia :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.