Jump to content

450l na sucho

Kalin
 Share


Pojemność 450l Wymiary: 150x50x60 Filtracja: Eheim 2228 Oświetlenie: Power Glo 18K i Aqua Glo 18K Podłoże: piach kwarcowy Dekoracje: Åšcianka właśnej roboty:) Ciemny łupek Kamienie: Grandioryt złoty, Bryłki kwarcowe i Serpentynit. Obsada: W planach Aulonocary


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

Jak dla aulonów to zbyt dużo kamieni,zostaw kilka w kolorze tła.Tło bardzo ładne :wink: Na boczną szybę,tam gdzie drzwi nakleił bym folię lub dorobił tego tła,bo będziesz otwierał drzwi to ryby się będą płoszyć.

Link to comment

Malczan; nie stanowi to dla mnie totalnej przeszkody aby wstawiać zdjęcia i pochwalić się tym co zrobiłem. Cenie każdą przemyślaną i przydatną uwagę, za każdą krytykę dziękuje ale i tak co z tym zrobię, to tylko i wyłącznie moja sprawa. Z tematem się zaznajamiam dlatego cieszy mnie każdy komentarz. 8) Pozdrawiam

Link to comment

Będzie super. Jak wlejesz wodę to i tak zmieni się ogólny wygląd. Czekam z nieciepliwością. Super. Filtrów i grzałek chyba nie będzie widać ??

Link to comment

robinherba: sprzetu jeszcze nie ma ale niesetety chyba będzie widac;/ w prawym rogu mam zamiar umieścic smoka a grzaęczkę może uda mi się skitrać za sciankę. Mcbazo: Kamyczki postaram się odsunąc nie psując efektu A ta kupa jasnych kamieni musi ulec zmianie tak czy tak. Postaram sie dorzucic lepsze zdjęcie z lustra bo kompakt to kompakt 8)

Link to comment

Nie wiem czy mi się wydaje czy część kamieni leży na piasku? Jeśli tak to grozi to podkopaniem i może być nieszczęście. Tło kawał dobrej roboty co do kamieni to dobrze napisał Perez; zostaw pusty środek bo aulony lubią sobie pokopać.

Link to comment

A i owszem, usypałem tą górkę z piachu po prawej, te dwa czarne kamienie ważą prawie 20kg. Hm czy to znaczy ze mam je umiescic na "szkle"? To dosyc mocno popsułoby efekt.

Link to comment

Tlo super, jezeli akwa dla aulon to zostaw tylko kamienie po bokach i duzo pustej przestrzeni i "plazy".Aulony sie nie chowaja i przebywaja glownie w toni, lubia tez kopac w piachu.Ja bym zostawil tylko te ciemne, pasujace do tla i bedzie OK.

Link to comment

Upadek 20 kg kamienia na szkło = .... Perez już napisał co zrobić. Ostateczny wystrój będziesz robił jak zamontujesz sprzęt a i tak pewnie jak każdy, będziesz kilka razy przestawiał :wink:

Link to comment

Zostaw tylko Serpentynit ladne wspolgra z tlem , nie radze opierac kameni o szybe w raze podkopu jak to runie... Kiedy zastosujesz sie do rad a zbiornik bedzie juz zalany wklej fotke :mrgreen:

Link to comment

Rewelacja :D Co do opierania kamieni o szkło - jak odpowiednio je podeprzesz to nawet podczas podkopu polecą to nie na szkło, więc tutaj raczej powinno być ok. Różne odcienie kamieni wyglądają dobrze (przynajmniej na zdjęciu) więc dla mnie bomba :D Tylko ten jeden rodzynek po środku średnio, ode mnie 9 ;)

Link to comment

na boczne szyby czarne spionione pcw i można opierac kamienie, środek bym wyczyścił z tych jasnych kamieni, te zwałowisko po lewej postarałbym sie zrobić tak żeby schować za nimi filtr, ładnie się zapowiada

Link to comment

Poprzerzucałem delikatnie kamyki. Podczyściłem. Zalałem. Temp w zbiorniku utrzymuje się na poziomie 27*C Testy po prawie tygodniu prezentują się następująco pH:7,8-8 NO2:0,025-0,05 NO3: ok 1 Woda się stabilizuje i niedługo po domowników podjechać będzie trzeba;) Pozdrawiam!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.