Jump to content

Moje pierwsze Malawi

Guest
  • 3,093 views
 Share


Pojemność 450 litrów Wymiary:200dł/45szer/50wys Filtracja zewnętrrzny: AQUAEL UNIMAX 700. Wewnętrzny: AQUAEL UNIFILTER 1000 Oświetlenie: Przód 2x30 W. MARINE BLUE (do zdjęcia wyłączone) Tył: 2x30 W. NARVA OCEANIC NATURE. Podłoże: żwir 1.6mm Dekoracja: Tło strukturalne, Kamienie: Gnejs Obsada: Na razie brak. Akwarium dwa tygodnie po zalaniu. Wpuściłem dopiero dwóch zwiadowców. Kiedyś Tanganika... Dzisiaj Malawi... Proszę o komentarze, ewentualnie porady.


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

super , no może lepszy byłby piach ale wiem chyba oco Ci chodziło , ten żwir tworzy calość - "klimacik" , daje max , wszystko ładnie pochowane , jestem ciekawy tylko co wpuścisz , chodzi Tobie coś po głowie ?

Link to comment

Bardzo ładne akwa, z tym tłem wygląda tak........tajemniczo super :shock: . Napisz coś więcej o tle i gdzie zakupiłeś. Rewelacja pozdro

Link to comment

Bardzo ładny zbiornik. Super klimat. Nie chcę Cię martwić ale ten wewnetrzy UNIFILTER 1000 będzie za słaby jak na taką długość zbiornika. Proponuję od razu wymienić na głowicę ATMAN AT-203 z gąbką lub jakiś wewnętrzny o wydajności powyżej 1600 l/h. Pozdrawiam.

Link to comment

Twoja wanna zmienila moje podejscie do tla,dotad bylem wyznawca kultu czarnej foli :P ,ale teraz widze ,ze sa baniaczki w ktorych tlo strukturalne nie maci harmonii. pozdrawiam

Link to comment

EXTRA zbiornik :!: Super tło :!: Co do filtracji wewnętrznej też proponowałbym ATMANA 203+gąbka lub weipro-tc 3500...ten ostatni miesza u mnie w 500-setce.

Link to comment

Super! Akwa podoba mi się na maxa! Wszystko na swoim miejscu.... Jest sporo miejsca między skałami na schowanie się narybku, oraz dużo miejsca na środku akwarium na wypływanie się rybek :D Tło jest oszałamiające :shock: Daję najwyższą ocenę! Jak dasz zdjęcie z obsadą to już w ogóle będzie przepiękne :mrgreen:

Link to comment

Dziękuję bardzo za pozytywne komentarze :D Tym bardziej że to jest moje pierwsze akwarium z Malawi :wink: Dałem żwir dlatego, że kiedyś Miałem mniejszy zbiornik z tanganiką i miałem biały piasek kwarcowy i było widać kupki :| A na zwirze mam nadzieje że nie będzie :D Tło kupiłem na allegro "Motyw skalny" Co do filtra wewnętrznego, to właśnie zastanawiałem się nad większym. A co do obsady to myślałem o: Pseudotropheus Saulosi, Pseudotropheus demasoni, Pseudotropheus acei. Co o tym myślicie? Proszę o rady co do obsady. Pozdrawiam

Link to comment

Ja napewno wsadziłbym tu jakas Zebre :D albo Afre Mam Słabosc do Pasiakow:P a tak na serjo to niesluchaj naszych rad Wybiesz sam co ci sie podoba A puzniej my ci doradzimy :) Rybki Mieszkac Benda U Ciebie Nie Unas .Pozdrawiam

Link to comment

mam podobne tło z tym że tylko 150 dł. jak zarośnie na zielono to będzie bajka, co do ryb to mam do tego akwa protomelasa taeniolates red empres oraz aulonocara fire fish(młode 3,5cm od marekkato) :) ps. co było z tangą nie tak że chcesz malawa?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.