Jump to content

240 kolejna odslona

eljot
 Share


Akwa 240 l 120x40x50 kubeł Unimax 250 profesional wewnętrzny powerhead 70 + dwa cyrkulatory oświetlenie 2x30W Sera blue sky tył i power glo przód + diody tło struktura dno piach kwarcowy wapienie kilka roślin 1/ Labidochromis Caeruleus 1+2+maluchy 2/ Ps. Saulosi coral 2+5 3/ Metriaclima callainos 1+2


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share
Recommended Comments

Udało ci się uzyskać naprawdę świetny wygląd, jeden z ładniejszych prezentowanych ostatnio baniaków, aż przyjemnie popatrzeć.

Link to comment

Uszczelnienie tła które się lekko skurczyło :?: i chował się tam nie do końca chciany narybek :wink:. Na fotce świeci tylko sera blue sky tył, ryby słabiej wybarwione ale jak dla mnie akwa przy takim oświetleniu ma najlepszy klimacik.

Link to comment

Fajnie zarasta glonem. Skały też bardziej naturalnie ułożone. Nie pasuje mi "trawa" i ilość ryb w trzech gatunkach. Całkiem poprawnie i czysto - 8.

Link to comment

Bardzo naturalnie wygląda. Ciekawi mnie czy ta górka z lewej jest usypana z piasku, czy coś wsadziłeś pod spód http://galeria.klub-malawi.pl/details.php?image_id=9283&mode=search&action=addtolightbox&id=9283#

Link to comment

Dziękuję za opinie i oceny :) Co do obsady to była przedyskutowana na forum i jest jeszcze do redukcji (czekam na "wykrystalizowanie" się docelowych haremów) Co do zieleniny to było więcej ale krypto skasował saulosi a anubiasy zarosły glonem i bardziej szpeciły niż dodawały uroku, to co zostało trzyma się bardzo dobrze i już dwa razy musiałem przerzedzać :wink: Jeśli chodzi o górkę to jest tam doniczka rośliny obłożona kamieniami i zasypana piachem.

Link to comment

Bardzo ładna wanna. Nurzaniec mądrze wkomponowany i nie rzuca się w oczy, nadając subtelnej lekkości i kolorytu. Jedna z ładniejszych odsłon w galerii. Dopisz stan liczebności lokatorów. Pozdrawiam.

Link to comment

Chciałbym dojść do układu jaki zaproponował "harisimi" http://forum.klub-malawi.pl/viewtopic.php?f=15&t=5331 Aktualnie "dorosłe" Callainos 1+1 Yello 1+3 Saulosi 3+4 Pływają jeszcze 3szt 5-6 cm Callainos (1 100% samica bo właśnie inkubuje) i 1szt 3cm Saulosi (uchował się :wink: ) Chciałbym zostawić układ z 3 samcami saulosi (wszystkie 3 na zdjęciu obok siebie), jak się nie uda lub będzie za ciasno zostanie 1+4.

Link to comment

Nie dziwię się ,że chciałbyś pozostać przy trzech samcach Saulosi... Corale pięknie się wybarwiają. Dopóki reszta chłopaków nie osiągnie ostatecznych kolorów, będzie względny spokój. Mimo, że to dość spokojny gatunek, to wewnątrz-gatunkowo, jak każdy samiec potrafi pokazać rogi. Pozostaje mi 3mać kciuki. Oby nie zabrakło im miejsca. Powodzenia.

Link to comment

Super dałem 10 :d tylko te wapienie osobiście nie podobają mi się ale lada dzień dodam moje nowe foto z moim nowym akwarium po totalnym przejściu hhe pozdrowionka tak trzymaj .

Link to comment

Kurna zaraz padnę podobno nienawidzisz wapieni tak mi napisałeś w komentarzu, a sam je masz :mrgreen: ale kurna polana

Link to comment

Nie wiem czy u ciebie pisałem że mi się nie podoba wapień ale filipiński. Mój jest polski własnoręcznie zbierany :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.