Jump to content

Moje pierwsze Malawi

Guest
  • 2,524 views
 Share


Pojemność: 240L Wymiary: 120x40x50 Filtracja: Turbo 750 + Turbo 550 Oświetlenie: 1 x T8 30W + 1 x PowerGlo Podłoże: Å»wirek czarny i biały Dekoracje: tło wykonane własnoręcznie z bloczków STUG, korzeń preparowany Rośliny: Anubias barteri (nana), Kryptokoryna Obsada(planowana): Labidochromis caeruleus, Cynotilapia afra, Melanochromis cyaneorhabdos


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

zdecyduj sie na jeden rodzaj kamieni,wymij korzeń, te dwa rodzaje żwirku to tez lekka pomyłka, ryby to zmieszają i wyjdzie.... :D zmień żwir na piach pasuje dac jakis kubeł w celu filtracji biol.

Link to comment

Przyczepiliście się do braku kubła, kiedy w akwa nie ma jeszcze ryb :p Akwarium chyba bardzo nowe i sterylne, bo te wapienie wyglądające złowieszczo jak połupane kości nawet okrzemkami nie skalane. Ciekawe co jak wyglądać będzie za pół roku..podłoże wybrałeś rybom trudne w obsłudze, z piachu chyba ucieszyłyby się bardziej.

Link to comment

Akwarium jest nowe. Zalane wodą 18 stycznia. Fotke zrobiłem jak tylko woda się wyklarowała. Żwirek to efekt porady w sklepie akwarystycznym, ale narazie musi zostać. Jutro odbieram rybki. Zamieszcze fotki jak się trochę oswoją.

Link to comment

Przy wapieniach filipińskich ("jak połupane kości" :) )i tak zrobionym tle będziesz miał frajdę w odławianiu nadmiarowych rybek :wink: Korzeń nadaje charakteru i jak nie zakwasza wody to bym go zostawił.

Link to comment

[b]Ludzie nauczcie się czytać regulaminu tam jest wyraźnie napisane co i jak i gdzie trzeba umieszczać. Kolego uzupełnij opis nasz na to 24h jeśli nie będzie pełnego opisu z nazwami i opisu gatunków wywalam to zdjęcie[/b]

Link to comment

Ja wyciągnełabym piaskowce i tło zrobiłabym z samych białych łupek. Ten korzeń trochę nie pasuje. Skałek jest dość sporo i tylko je zostawiałbym w akwa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.