Jump to content

Malawka 650l

mikem
 Share


650l Wymiary: 240/60/45 Filtracja: Hagen Fx5, Eheim Pro3, Hw303b Oświetlenie: 3 jednostki 2x24w marine white, marine reef blue Dekoracje: Piach koralowy 100kg Skałki górskie ;) Obsada: Nimbochromis Livingstonii; Nimbochromis Venustus; Nimbochromis (haplochromis) Fuscotaeniatus; Dimidiochromis Comprecsiceps; Cyrtocara Moori; Aulonocara jacobfreibergi; Aulonocara ob; Pseudotropheus sp. ”zebra long pelvic” Mdoka; Maylandia phaeos; Labidochromis Caeruleus


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

paputek25; jaki mechanik - wewnętrzny??!! Przecież podałem filtry. Te sprawy? - tam jest do końca foty 2 cm - obcięło bo nie objął aparat a ja nie zauważyłem. ;) Grzałki są po prawej stronie pod kamieniami. Pozdrawiam.

Link to comment

Z cała pewnością każda kolejna wersja jest bardziej udana. Ryby prezentują się doskonale. ps. Jest tam jeszcze gdzieś rak który kiedyś wzbudził tyle emocjii?

Link to comment

Fotka trochę słabej jakości. Mam jednak wrazenie, że w tak duzym zbiorniku mozna pokusić się o dużo lepszą aranżację. Mam tu na mysli np. ułozenie kamieni nie wspominając o zastosowaniu innego ich rodzaju. Kamole po lewej wszystkie symetrycznie pochylone w lewo, te po prawej pochylone w prawo. Ja osobiście bym nad tm popracował. Pozdrawiam.

Link to comment

mnie się bardzo podoba, jedyne do czego miałbym się przyczepić to różnorodność obsady. Co do ukrywania sprzętu, to uważam, że nie ma co przesadzać, on ma spełniać swoją funkcję a nie upychać go po kątach. Co do kamieni. W Malawi są jeszcze lepiej symetrycznie "poukładane" :) jedno pytanko. Jak Ci się sprawuje FX5? Ja zastanawiam się albo FX5 albo EHEIM 2080 III. Na tą chwilę mam akwarium prawie 320 l ale w przyszłości ma być 560 litrów.

Link to comment

mfryga1: FX5 - jest super jako mechanik i nie wolno go przepełniać. wg mnie ma za grube rury i po szybkim dość czasie zaczyna puszczać mikrobąbelki - co wkurza. Eheim - sam mam pro3 2078 - jest zajefajny. Super sprawa - zero problemów. Pozdrawiam. iksa: Twoje zdanie - nie ma żadnego znaczenia. sam nie masz zielonego pojęcia. Tak na marginesie - jak chcesz oceniać ryby - jest taka galeria "ryby". tu oceniamy akwarium;) Wejdź na "rybną" galerię - jak trochę poszukasz znajdziesz zdjęcia mojego autorstwa - wstaw kilka 1 - to i tak ci nie pomoże - a mi nie zaszkodzi.

Link to comment

Subiektywnie stwierdzam,ze jakos tak za bardzo geometrycznie :) Ale pogratulować rozmachu przedsięwzięcia.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.