Jump to content

Pierwsze malawi

cactus
 Share


Pojemnośc: 200l Wymiary: 100x40x50 Filtracja: Aquael Turbo filter 1100 drugi wew. NoName wypełniony ceramiką 1L Niebawem Kubeł fluval Oświetlenie: Przód narazie standard w pokrywie Wromak - Day Light, będzie zmieniony na zamówioną już Power-glo Tył Aqua-glo 30W, Podłoże: Piasek Kwarcowy Dekoracje: tło DIY CR-65, łupek Obsada: 20 sztuk Pseudotropheus Demasoni, do redukcji


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

Åšledziłem wątek na forum. IMHO Gdybyś zachował ten duży schodkowy kamień, ale przewrócił go, a nie stawiał na płaskiej podstawie, obsypał następnie piaskiem, a do tego rozłupał ten drugi kamień i dodał jego mniejsze kawałki byłoby lepiej, niż te łupki. Samo tło nie jest złe, fajne nawet tylko w rogach, przy kominie szczególnie postawiłbym właśnie kamienie opierając je wręcz o tło, by zniwelować wrażenie kwadratowości komina. W tym ustawieniu IMHO kamienie psują efekt końcowy, zarówno że są to łupki jak i ich ustawienie jest słabe. Ale na pewno w końcu dojdziesz do innych rozwiązań, bo już Ci coś tam nie pasuje. Powodzenia.

Link to comment

Kamienie rzeczywiście pewnie udałoby się ułożyć lepiej, ale nie przesadzajmy - akwarium jest orginalne i ma swój klimat. Liczne Demasoni wyglądają teraz genialnie. Miejmy nadzieję,że taki stan utrzyma się maksymalnie długo ;D Wracając do wystroju, ja spróbowałbym jakoś połączyć ułożenie kamieni z tłem. Teraz na około jest tło,a w środku górka z kamieni. Problematycznym miejscem tła jest komin,więc może kamienie ułożyć bezpośrednio koło niego?

Link to comment

cactus postaraj się coś zrobić z tym "kopcem" na środku nie bardzo pasuje.Może zrób gruzowiska po bokach zostawiając środek wolny? W ten sposób jest szansa aby dwa samce mogły obrać swoje rewiry :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.