Jump to content

720l Malawi

Miszel
 Share


Pojemność: 720l Wymiary: 200x60x60 Filtracja:EHEIM Professionel I 2228 02 , 2xAt203 Oświetlenie:2x80W T5 GroLux & ReefWhite Podłoże: 100kg Piachu kwarcowego Dekoracja: 200kg Serpentynitu Tło: Czarna folia Obsada : socolofi 8 szt. maingano 8 szt. saulosi 12szt. daktari 9 szt.


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

... Ciekawie !!! Korzeń możesz zostawić jak zrobisz jednogatunkowe z P.Acei - będzie pięknie bo masz dobre oświetlenie pod te ryby :wink: Pozdro.

Link to comment

P.socolofi 8szt, P. saulosi 12sz, M. cyaenorhabdos 10sz, P. sp. daktari 8szt Jestem początkujący dlatego takie pysie a nie inne z większym doświadczeniem będę mógł pomyśleć o zmianie obsady:) Zobaczymy jaki układ się zrobi i wtedy będziemy myśleć o redukcji "_ A co do korzenia to faktycznie będzie do wyłowienia!"_

Link to comment

ladne akwa ...wg mnie zostaw korzen wyczytalem ze sporadycznie tez sie zdaza w jeziorku,a przy akwa powyzej 500l maly korzen nie powiniwn znaczaco zmieniac parametrow wody pozdrawiam :)

Link to comment

Szacunek dla blisko tony Malawi w domu :) Ciekawa aranżacja, a przy tego rodzaju oświetleniu, które potęguje wrażenie czystości i sterylności zrezygnowałbym z Mbuny na rzecz mniej kamieniolubnych ;) Gabaryty również zdecydowanie za tym przemawiają... Przemyśl. Pozdrawiam.

Link to comment

Zbiornik dopracowany. Ze skałami poszedłbym jednak trochę wyżej, przynajmniej z jednej strony. Korzeń i te resztki roślinek IMHO niekoniecznie. Duży plus za ukrycie sprzętu( wiem jak ciężko jest schować Atmany) no i za mój ulubiony serpentynit :D Pozdrawiam.

Link to comment

Fajny baniaczek ... pomysł na obsadę jeszcze przemyśl. Musisz wziąć pod uwagę to że w twoim baniaku małe saulosi nie będą prezentowały się tak jak większe ryby. Wydaje mi się że powinieneś rozważać jednak trochę większe gatunki takie od socolofi wzwyż ;).

Link to comment

Ogólnie rzecz ujmując to jednen z ciekawszych baniaków jakie ostatnimi czasy się tu pojawiały. Ze skałami nie szedłbym wyżej tak jest super. Jedyne ale jakie mogę mieć to jest trochę jasno. Ale pewnie to też kwestia samego oświetlenia. Co do obsady to faktycznie posłuchałbym harisimiego. Przy tym litrarzu to możesz szaleć z obsadą :)

Link to comment

Baniaczek przyjemny dla oka, niemniej jednak ja ten kamol na lewo od korzenia przesunąłbym trochę w lewo i w jego miejsce wstawiłbym ten skrajny z prawej strony (w rogu), wówczas środek ciężkości będzie w tzw. złotym środku ;-)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.