Jump to content

nowy wystroj

jemioluszka
 Share


126l 80/35/45 eheim 2034 ecco pro 200, aquaszut turbo 750 18W sylvania activia piasek z 3 źródeł serpentynit+piaskowiec (prawdopodobnie) Saulosi 2sztuki


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

witam mimo ze nie mam nic do zielska i bombelkow ...to zielsko po lewej mnie razi, za to po prawej dal bym wiecej trawy ogolnie +++++

Link to comment

Każdy, kto aranżuje swoje akwa kieruje się własną estetyką. Moim zdaniem pamiętać jednak powinien o proporcjach i skali swojego przedsięwzięcia. Jeśli do tak niewielkiego zbiornika jak Twój, włoży duże kamienie - optycznie zmniejszą mu wannę, ponieważ wówczas będzie się wydawało, że jest zwyczajnie za ciasno. Jeśli umieści kilka mniejszych, których suma będzie kubaturą tego wielkiego, efekt zdecydowanie się polepszy. To samo jest z roślinami - jeśli będą za duże (większe od kamieni), w dość małym akwa, to one będą przykuwać wzrok patrzącego... Jedni to lubią..., inni nie. Pozdrawiam.

Link to comment

Mi tez przestaje się podobać roślinka, ale się przyjęła i ładnie rośnie. Może pysie wyręcza mnie, a wtedy nie będzie mi szkoda jej wyrzucić.

Link to comment

daj spokoj o gustach sie nie mowi , wiara ma wapienie muszlowe, lupki serpenity czy nawet ubotu lub pielegnice pomieszane z mbuma a to w naturze nie wystepuje ps. sinkox spojrz na swoja wanne i powiedz ze to prestiz. masz u mnie 10 ode mnie a dla innych mowie STOP pustym komentarzom i swiadomie dla nich ta wysoka ocena :twisted:

Link to comment

Moim zdaniem za dużo roślin. No i ogólnie akwa małe, jestem przeciwnikiem 80cm. Poza tym wszystko jest ok i jak na tak małe akwa całkiem fajnie to wyszło.

Link to comment

[quote]pielegnice pomieszane z mbuma a to w naturze nie wystepuje[/quote] mbuna to też pielęgnice

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.