Jump to content

moje pierwsze malawi 240l

mariusz7771
 Share


Pojemność 240l Wymiary 120/40/50 pokrywa plastik Oświetlenie T8 hagen power-glo, life-glo Filtracja EHEIM 2224 PROFESSIONEL + aquael circulator 1100+RF napowietrzacz EHEIM grzałka EHEIM JAGER 200 Podłoże : PIASEK KWARCOWY Tło : skały 3D kupione w sklepie kamienie i roślinki Obsada: jeszcze nie ma , akaw zalane tydzien temu 14/03/2008 Jestem początujący i mam pytanie: mam kilka gatunków które mi się podobają ale nie wiem czy one razem magą ze sobą żyć. podobają mi się msobo Cynotilapia afra P.elongatus chewere Proszę o uwagi i opinie. Za wszystkie komentarze z góry dziękuję i pozdrawiam .


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

mile dla "optyki" , kamulce wg. mnie ladnie zgrywaja sie z tlem zakryj tylko bardziej sprzet , przewal moze grzalke na prawo kolo filtra i pociagnij wyzej kamyki co do obsady wejdz na forum dowiesz sie wiecej :) mimo ze nie jestem wrogiem bombelkow i zieleniny to w tym wypadku bomble tak rowno prawie na srodeczku mi nie pasuja pozdrawiam siwy1973 :)

Link to comment

Gratulacje za udany początk fajnej przygody.Baniak świetnie wpada w oko i plus za filtrację.Co do obsady to na forum doczytasz.Najpierw lektura,potem zakupy.Pozdrawiam,barthez2.

Link to comment

Widać, że nie zaaranżowałeś tego baniaka tak od (bo miałeś wizje) przyłożyłeś się i do wystroju jak i do filtracji. Zakryj sprzęt i wywal bąble :mrgreen: wszystko się super komponuje chodź jak dla mnie troszeczkę za jasno ale to może przez to, że to wszystko nowe (porośnie glonem będzie dobrze). Co do obsady forum, wrzuć posta na pewno coś się wymyśli. Za odkryty sprzęt i bąble 9/10 pozdr,

Link to comment

Bardzo ładny baniak wszystko ładnie się zgrywa tak jak wyżej zamaskuj filtr i bedzie cacy i czekac glon sie pojawi aby tak dalej powodzenia :D :mrgreen:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.