suricade 1837 Opublikowano 14 Lutego 2016 Te ciemne dają fajny klimat. Jasne psują efekt. Jaka tam jest filtracja ? Masz jakąś "mglistą" wodę.
Gość grabiec Opublikowano 14 Lutego 2016 mętna woda jest bo mieszalem ustwienia plus czyszczenie filtrów. Przy zdejmowaniu gąbek niestety zawsze troche zostaje w wodzie. Za 2h bedzie krysztal. Mam dwa filtry wewn Aquael 2000 i zewn. JBL e901. Co do kamyczkow, tak jeszcze są. przy nastepnym czyszczeniu zaczne wyciagac :)
CoolPhone 813 Opublikowano 14 Lutego 2016 Te ciemne kamienie po prawej są ładne. Ich bym się trzymał, a łupki wyrzucił.
Gość grabiec Opublikowano 14 Lutego 2016 no dobrze mysle, ze macie racje. Musze wiec jeszcze chyba raz pogadac z poznerem bo on ma te piekne kamienie. Jak go jeszcze raz odwiedze to juz powinno byc pieknie :). wywale wtedy te łupki Pozner dzieki za te kamienie bo jak widze wszystkim sie podobaja.
patst20 26 Opublikowano 14 Lutego 2016 Po za tym te kamienie stojące na górze są niebezpieczne i mogą spaść i uderzyć w szybę a co za tym idzie rozbicie akwa w najgorszym wypadku lub porysowanie.
Gość grabiec Opublikowano 14 Lutego 2016 nie spadnie stoi bardzo stabilnie sprawdzalem najpierw na podlodze. Duze kamienie stoja nie na piasku tylko na podkladce z ktora jest na dnie, wiec nic ich nie ruszy.
pozner 3980 Opublikowano 14 Lutego 2016 Jednak miałeś białego piaskowca. Ta lewa strona wygląda tak, jakby brakowało Ci pomysłu. No cóż, trochę ciężko o pomysł mając do dyspozycji płaskie, elewacyjne brykiety. Wal śmiało, jak widziałeś, mam tego sporo :) Tak na poważnie, to przez te ciągłe mieszanie w akwarium możesz mieć swoje problemy zdrowotne. Przyjeżdżaj, bierz kamienie i zrób to w końcu raz a dobrze. Szkoda ryb.
Gość grabiec Opublikowano 15 Lutego 2016 z tym mieszaniem to sie zgadzam. w ogole sie zastanawiam czy na razie nie zostawie tego tak na 4-5 tygodni zeby sie ryby troche oswoiły ze zmianami. potem ja wymienie tylko lewą stronę to już nie powinno być aż tak dużego stresu.
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się