Skocz do zawartości

Pysie się chowają.....


bajron1984

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze jesteś niegrzeczny i za chwilę nikt nie będzie odpowiadał na twoje posty.

Po drugie krzyk i teksty są po ty żebyś zrozumiał jaka jest różnica miedzy dawką nieszkodliwą a śmiertelną , którą być może masz w akwarium.


próg szkodliwości (mg/l)

NH3 0,2

NO2 0,5

NO3 50

dawka śmiertelna (mg/l)

NH3 1,0

NO2 2,0 (5,0)

NO3 100


To olewane przez ciebie jedno 0 jest istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jesteś niegrzeczny i za chwilę nikt nie będzie odpowiadał na twoje posty.

Po drugie krzyk i teksty są po ty żebyś zrozumiał jaka jest różnica miedzy dawką nieszkodliwą a śmiertelną , którą być może masz w akwarium.


próg szkodliwości (mg/l)

NH3 0,2

NO2 0,5

NO3 50

dawka śmiertelna (mg/l)

NH3 1,0

NO2 2,0 (5,0)

NO3 100


To olewane przez ciebie jedno 0 jest istotne.




Jak ja jestem niegrzeczny ????zapomniałem jedno zero dopisać nie olewałem tego jak to zostało ujęte przyznałem się do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....panie , panowie. Więcej dystansu! Chłopak się denerwuje bo sam widzi ,że coś jest nie tak z rybami i jeszcze do tego popełnia błędy które się komasują.

Bajron...jeszcze raz przeczytaj post po poście i na spokojnie i dostosuj swoje poczynania do zawartych tam rad a będzie OK.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem wyniki bez wpadki.Każdemu mogło się zdarzyć zapomnieć o zeru.:(Kogo uraziłem to PRZEPRASZAM nie miałem takiego zamiaru.


Wyniki odczytała żona-kurcze ona inaczej widzi kolory niż ja;-)


NO2-0.05

NO3-40

NH4-0,05


Nie wiem czy mogę wyczyścić mechanika bo widać ze dość brudny jest....może kolejne dodanie bakterii coś poprawi do parametrów wody?

-- dołączony post:

Chyba to dobry znak bo jak wsadziłem palce do baniaka (falownik się odczepił)to pyszczaki zaczęły mi place skubać a nie uciekać;-)

Dodam że woda zaczęła mętnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik skacze ale ptysie nie widać by się tym przejęły jak pobierałem wodę strzykawką to wszystkie się na nią rzuciły i ja skubały;-)-woda nadal mętna.Nadal stosuje to co decorativo pisał by podmianki robić.



Wyniki z Dzisiaj-


NO2-0.1

NO3-40

NH4-0,05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.