Zaszczyk Opublikowano 24 Sierpnia 2007 #1 Opublikowano 24 Sierpnia 2007 Mieszkam w Opolu i chciałbym zakupić ok. 10 sztuk pseudotropheus saulosi. Niestety nie mogę znaleźć ich w żadnym sklepie. Jakby ktoś wiedział gdzie je można kupić albo sprzedawał z własnej hodowli to prosze o napisanie w tym temacie albo na priva.
yaro Opublikowano 24 Sierpnia 2007 #2 Opublikowano 24 Sierpnia 2007 hejka ziomku mieszkam w strzelcach opolskich i gdy hodowałem saulosi to nie znalazłem ich w opolu sklepy w opolu maja jeszcze duzo do zrobienia. Jechałem do Gliwic i tam w sklepie MALAWI zamówiłem sobie zdrowiutkie rybki. Tak że zostają Ci gliwice albo szukanie czegoś we wrocławiu
Zaszczyk Opublikowano 26 Sierpnia 2007 Autor #3 Opublikowano 26 Sierpnia 2007 Do Gliwic to mi trochę za daleko, a Wrocław tym bardziej. Ponawiam prośbę z pierwszego postu: gdyby ktoś miał na sprzedaż albo wiedział gdzie kupić saulosi to prosze o info.
lolekpawel Opublikowano 5 Listopada 2007 #4 Opublikowano 5 Listopada 2007 A może bedzie w sklepie w Ozimku w ogrodniku tam jest dośc duży zoologiczny Jestem z Zawadzkiego wiec ostatnio przejazdem z Opola tam wpadłem no i sobie fundłem 2 pyszczaki yellow małe.. może sie uchowią wiem że były tam jeszce red red bo też sie zastanawiałem a tak to juz nie pamietam.. ale ostrzegam ze drogo tam dośc jest bo ja za jednego 3 cm żóltka dałem 9,80 zł paranoja Pozdrawiam
Zaszczyk Opublikowano 5 Listopada 2007 Autor #5 Opublikowano 5 Listopada 2007 Ja płaciłem 10 zł za 1 saulosi. Co do sklepu w ozimku to pierwszy raz o nim słysze, będe musiał się tam przejechać.
sision Opublikowano 5 Listopada 2007 #6 Opublikowano 5 Listopada 2007 Jak nie chcesz jechać do Sosnowca, bo tam jest sklep malawi, to możesz zamowić przez przesyłkę PKP. A jeszcze inaczej... jeśli jesteś z Opola, to możemy się umowić. Ja będę jechał w jakimś najbliższym czasie do Sosnowca po ryby
imak73 Opublikowano 6 Listopada 2007 #7 Opublikowano 6 Listopada 2007 Myślę , że jak pogadasz z właścicielem sklepu w opolu to napewno ci nie odmówi i przywiezie z giełdy twoje ryby (Szczególnie mój ulubiony sprzedawca ze sklepu naprzeciw byłego opolanina). Kwestia tylko za ile, proponuję ci jednak wybrać się do Wrocka i kupic za jakieś 4-5 zł ,sztuki jakie sam sobie upatrzysz( zdrowe, ładne i z pewnej ręki). Decyzja jednak zależy od ciebie, pozdrawiam.
sision Opublikowano 6 Listopada 2007 #8 Opublikowano 6 Listopada 2007 Kupowałem ryby już z różnych źródeł i nie robiąc specjalnej reklamy uważam, że ryby z Sosnowca są naprawdę "bardzo dobre". Z resztą, jak pisałem, będę tam jechał za jakiś czas,więc mogę "coś" przywieźć.
Zaszczyk Opublikowano 9 Listopada 2007 Autor #9 Opublikowano 9 Listopada 2007 Pierwszy raz byłem zapytać o saulosi pod na początku sierpnia w sklepie na przeciwko urzedu skarbowego. Sprzedawca powiedział ze nie mają ale mogą sprowadzić, sprowadzili je po... 3 miesiącach =/ sision, na pewno bede za niedlugo kupowal saulosi bo juz połowa obsady mi padla przez bloat, wiec tak 1-2 tygodnie rpzed wyjazdem napisz mi na pm kiedy bedziesz jechal to sie zgadamy.
sision Opublikowano 9 Listopada 2007 #10 Opublikowano 9 Listopada 2007 Spoko, żaden problem a jeśli mogę wtrącić swoje grosze, to nie kupuj pyszczaków w Opolu to tak w trosce o Twoje ryby i akwa
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się