Unimaxa czyszcze raz na pół roku mam zamontowane gąbki na rurkach zasysających. Ale muszę przyznać, że wydajności to on nie ma. Ten Fluwal jest lepszy od Eheima? Falownik Jebao wydaje się interesujący nocny program itp.
Zastanawiam się czy woda z obecnej obsady będzie nadawała się do Malawi czy też zacząć od nowa.
To kaseciaka wkłada się do środka akwarium?
Cześć. Na imię mam Grzegorz miejscowość Wręczyca Wielka. Obecnie posiadam akwariumogólne akary i skalary.
Od 6 miesięcy zabieram się do zamiany na Malawi.
Obecnie posiadam filtr Aquqel unimax 700 ppomóżcie proszę dobrać odpowiednią filtrację. Z niego mogę zrobić biologa jakie zastosować wkłady?
Za mechanika jaki filtr polecacie i jaki falownik?