Skocz do zawartości

PawlusW

Użytkownik
  • Postów

    31
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia PawlusW

10

Reputacja

  1. zdjecie dodałem po raz kolejny mozna zobaczyc o jakie mi chodzi. dodane do kategori ryby i ryby sa na tym zdjeciu wiec nie wiem co za problem jakiś ktoś ma:|
  2. taaa bo im sie juz w kulach cos pier... jak nie to, to cos innego sie nie podoba
  3. normalnie mnie chyba trafi, o co tutaj chodzi ze dodam zdjecie na galeri a za 2 dni ktos je wywali!! bez podania przyczyny!!
  4. PawlusW

    atak okrzemkow

    12 dni po restarcie, oczywiscie w oczekiwaniu na zielony glonek :D
  5. nie nie, drgawki przy 2 osobniku to wiem o co chodzi, ta ryba caly czas sie tak zachowuje, nie wiem jak to wam opisac, poprostu nawet jak stoi w miejscu to rusza calym ciałem (faluje) jak by plynela. mam nagrany filmik ale nie wiem czy można go jakoś dodac na forum?
  6. czesc. mam 3 male red redy ok 2cm mają, dzisiaj zauważylem cos niepokojącego jak inne ryby normlanie plywają to on jakoś caly czas sie wygina jak by plywa ale nie za pomocą ogona ale calego ciała, tak jak by go telepie, pomocy co to moze byc? pozdro
  7. PawlusW

    new

    240l obsada (Pseudotropheus Demasoni, Maylandia estherae "red-red") fluval 304 oraz wewnętrzyny Resun p1500l/h, oświetlenie przód narve nature 30W, tył standardowa świetlówka, piasek kwarcowy, piaskowiec, tło - granatowa folia, nowy wystrój, zdjęcie zrobione zaraz po zmianie kamieni
  8. hehe zeby go zlapac to wysztkie kamienie bym musial wyciągnąc a mam 2 samice inkubujące ;/
  9. oddal bym bez zastanowienia, tylko jak go zlapac... ;/
  10. czyli jak kupie pokarm dla niego to są szanse ze zostawi glony w spokoju?
  11. a może przyczyna ze glony już bardziej nie rosną jest glonojad;/ jak myślicie czy dal by rade w takim stopniu zjadac glondy ze wydaje sie zeby nei rosly wiecej?
  12. woda prosto z kranu ma ok 7,2 podloze w akwa to piasek kwarcowy, a skaly nie wiem co to za rodzaj
  13. kupiłem kropelkowy test na ph z tropicala, wyszlo 7,5
  14. jutro zakupię test kroplekowy bo i tak paski mi sie skonczyly, czy polecacie jakiejs firmy test?
  15. wlałem Aqualkal, a czy nikie ph moze byc spowodowane ze ostatnio cos roślinki gniły? bo było tak ze po zalaniu zbiornika roślinki ładnie rosły, pozniej zaczeły sie pokazywac okrzemki i zielone glony, roslinki za jakis czas zaczely gnic, glondy przestaly rosnąc, a teraz roslinki znowy zaczynają rosnąc używaj opcji "edytuj" jeżeli chcesz coś dopisać zamiast dodawać kolejny post. mutra
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.