zdjecie dodałem po raz kolejny mozna zobaczyc o jakie mi chodzi. dodane do kategori ryby i ryby sa na tym zdjeciu wiec nie wiem co za problem jakiś ktoś ma:|
nie nie, drgawki przy 2 osobniku to wiem o co chodzi, ta ryba caly czas sie tak zachowuje, nie wiem jak to wam opisac, poprostu nawet jak stoi w miejscu to rusza calym ciałem (faluje) jak by plynela. mam nagrany filmik ale nie wiem czy można go jakoś dodac na forum?
czesc. mam 3 male red redy ok 2cm mają, dzisiaj zauważylem cos niepokojącego jak inne ryby normlanie plywają to on jakoś caly czas sie wygina jak by plywa ale nie za pomocą ogona ale calego ciała, tak jak by go telepie, pomocy co to moze byc? pozdro
a może przyczyna ze glony już bardziej nie rosną jest glonojad;/ jak myślicie czy dal by rade w takim stopniu zjadac glondy ze wydaje sie zeby nei rosly wiecej?
wlałem Aqualkal, a czy nikie ph moze byc spowodowane ze ostatnio cos roślinki gniły?
bo było tak ze po zalaniu zbiornika roślinki ładnie rosły, pozniej zaczeły sie pokazywac okrzemki i zielone glony, roslinki za jakis czas zaczely gnic, glondy przestaly rosnąc, a teraz roslinki znowy zaczynają rosnąc
używaj opcji "edytuj" jeżeli chcesz coś dopisać zamiast dodawać kolejny post. mutra