zdecydowałem się jednak po kilku godzinach wiercenia internetu na prefiltr z narurowca mam tylko jeszcze pytanie co do FX 6 , jest dość drogi, czy mamy jakieś alternatywy w okolicach 500 zł . Wiadomo czasem im taniej tym drożej ale tak czy siak warto posłuchać opinii bardziej doświadczonych tak czy siak serdeczne dzięki za pomoc
Kiedyś oglądałem akwa łobuza na YT i z tego co pamietam to on polecał jako prefiltr właśnie tego HW dlatego to kiedyś kupiłem ale jak widać dalej akwa nie zmontowałem, niestety kanału już nie ma ;( i nie pamiętam co proponował dalej ;(
Witajcie
Jestem na etapie kupna zewnętrznych filtrów do baniaka. 130 / 50 / 60 , wymyśliłem że prefiltrem bedzie HW-602B
Możecie mi polecić jakiegoś biologa do tego litrażu ?
Czy potrzebuję dodatkowo jakiś cyrkulator , czy niekoniecznie ?
Bardzo dziękuję za pomoc
pozdrawiam i Wesołych Świąt
Udało się wydłużyć do 170 cm !!! hahaah tylko teraz pytanie, czy filtry aquanova 1200 plus prefiltr HW 603 ogarna taki litrarz ? mowa teraz o 510 litrach