Skocz do zawartości

raperek

Użytkownik
  • Postów

    118
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez raperek

  1. He he dzięki ale uwierz mi że ja szukam tylko nie zawsze
  2. Nie pozostaje mi nic innego jak po raz kolejny ci Podziękować i obiecać poprawę , jednak że na swoje usprawiedliwienie dodam że lubię po prostu mieć w swoim temacie takie informacje gdyż szybko mogę do niego zawsze zerknąć.
  3. Bardzo was proszę o podanie mi przedziału parametrów Wody jaki są odpowiednie żeby można było stwierdzić że zbiornik jest już dojrzały i gotowy do wpuszczenia Ryb : NO2- NO3- PH- Z góry dziękuję .
  4. Dzieki koledzy za odpowiedzi spróbuje z tą HANZA .
  5. kolego Tadeo jak te kratki się u ciebie spisują ?
  6. A ja spróbuję z tym jednak gdyż Spienionego PCV nie mogę dostać w okolicy , Styropian z tego co wiem to potrafią pyszczaki oskubać i pływa ciągle po powierzchni akwarium a podkład pod panele nasiąka wodą i jak się go ściśnie to nie wraca do swojego kształtu . Pomysł kratek tak w ogóle zaciągnołem z tego forum widziałem ktoś wkładał takie pomarańczowe wiec myślałem że się sprawdza . Poszukam jeszcze Spienionego PCV jak nie znajdę to zostaje tak , THKS
  7. Prawda jest taka ze czegokolwiek bym nie ułożył to piasek i tak będzie przez Ryby przekopywany i trzeba bezie co jakiś czas podrównać . Ja wiem że piasek ma mniejszą Gradacje i opadnie ale żwirek biały będzie pomiędzy szczelinami dopełni go piasek który będzie jeszcze ze 2cm nad tym wszystkim .
  8. Tak tak wiem znam temat dlatego planują przykryć jeszcze te kratki warstwą białego grubszego żwiru i potem dopiero Piasek co by nie było to będą Kopać
  9. Dzięki za opinie i sugestie Dziś Zbiornik został umyty dokładnie przygotowana instalacja z tyłu Szafki oraz ułożone Kratki na których jutro prawdopodobnie zostaną ustawione elementy aranżacji
  10. Witajcie , co możecie powiedzieć na temat tworzenia dekoracji w Malawi z Muszli Barnacle Pąkle widzę że nie dużo osób ma to w swoich zbiornikach , słyszałem że potrafi zatwardzić wodę czy to prawda ?
  11. Tak Szczerze to to tylko tak wygląda ale salon nie jest jakiś duży także takie musi wystarczyć , ważne teraz żeby je dobrze zagospodarować DZIĘKI .
  12. Mam pytanko z innej beczki co powiecie na temat Grzałek używacie tych przepływowych Warto ? czy dać sobie spokój i kupić zwykłą ? Z jednej strony chce ograniczyć ilość sprzętów w Akwarium a z drugiej obawiam się o kolejne połączenia i możliwość wycieku wody poza akwarium , chciał bym poznać wasze opinie
  13. Ok dzięki koledzy za info
  14. Tak tak Pyszczak wysmukły
  15. Fajnie i jasno opisane , a jeszcze o jednego pyszczaka chciałem zapytać ale nie wiem jak on się nazywa hodowałem go kiedyś za młodu i nie miałem z nim większych problemów to są takie jak by z zawiniętą do dołu górna wargą
  16. I tak chyba zrobię ale mam jeszcze prośbę możecie mnie oświecić czym zasadniczo rużnią się SAULOSI i SAULOSI CORAL , jakie głowne różnice sa i czy ewentualnei mozna je razem trzymac ?
  17. Chindongo saulosi Pseudotropheus Cyaneorhabdos Maingano o taka by mnie interesowała , ile sztuk proponujesz ?
  18. to może Demasoni sobie odpuścić a da ctylko SAULOSI i AURATUS ?
  19. oki Koledzy więc tak planuje zrobić obsadę 1.SAULOSI 2.DEMASONI 3.MELANOCHROMIS AURATUS po ile sztuk polecacie do zbiornika 120cm oraz co możecie powiedzieć o takim pyszczaku : PARALABIDOCHROMIS KRIBENSIS SP. ROCK
  20. i co ja je od kierowcy odbieram ? Nigdy tak nie robiłem jeszcze
  21. Dzieki za Pomoc pozostajemy w kontakcie .
  22. Mi nie chodzi o cenę tylko bardziej o czas na odbiór ponieważ mam tylko chwile w weekendy . a znasz jakieś hodowle w okolicy powiecmy do 100-150km żebym mógł podjechać i odebrać osobiście w weekend ?
  23. hmmmm , w Jankach mam sklep KAKDU tam trochę jest , widziałem tez ostatnio w Auchan na Modlińskiej sporo pyszczaków . pojeżdżę i zerknę ale to jeszcze jest czas póki co musze założyć zbiornik
  24. Sorry tu masz rację kierowałem się tym żeby nie zakładać nowego tematu ale Racja a co do Obsady to czy do takich Saulosi powiecmy mogę dać cos na dno jakieś kiryski , bocje itp. ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.