Kurcze, w sklepie zapewniali, że to saulosi, najwyraźniej więcej tam zakupu nie dokonam, cóż postaram się go zwrócić, i będę obserwował jak się wybawią moje 3 saulosi.
Dzięki za radę ja sam byłem przekonany że to saulosi, jest bardzo podobny do demasoni.
A akwarium mam dojrzałe, jestem pewny, robiłem testy i wszystko było jak najbardziej ok
Witam. Kupiłem dziś 3 samiczki saulosi, wszystkie są identyczne, ale jedna z nich ma czarne brzegi wszystkich pletw, taki cienki pasek, czego wczesniej nie było widać. Pływa na środku, gania inne samice które się przed nią chowają. Wszystkie mają około 4 cm. Czy to normalne?
Samca kupię jutro.
Sam powiedziałeś, że o gustach się nie dyskutuje więc po co ta wypowiedź?
Ustawienie zmieniłem i pewnie zrobię to jeszcze kilka razy, aż uzyskam odpowiedni efekt.
Dzięki za tak szybką odpowiedź
Co do filtra to rzeczywiście mam obawy, i planuję właśnie założyć jakiś zewnętrzny.
Kamienie według mnie są ok, chociaż pomyślę nad tym i pewnie dołożę kilka
Tak zrobię