Skocz do zawartości

bisti30

Użytkownik
  • Postów

    244
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bisti30

  1. Witam. Jestem wlasnie po kuracji. Niestety 6 rybą pozostał zapadniety brzuchy. Co proponujecie. Po niedzieli filmik zamieszcze. pozdrawam
  2. Kolega uzywa ehaima 2275 jest ok. Apropo marki ikola to dobry filtr
  3. Ikola 600- dobry filter- uzywam . pozdrawiam
  4. Na czym proponujecie zrobic tego kaseciaka. Moze byc aquael 1500 czy jvp 102 - niechcial bym miec ewentualnej pralki. No i czy purolite moze byc swoboodnie polozone jak np. w kuble. pozdrawiam
  5. Czytam wasze propozyzje w dziale o kaseciaku. I to coraz bardziej mnie przekonuje. Prosze waso rade i namiary na kogos kto mi ewentualnie dotnie lub zrobi filtr. pozdrawiam
  6. Sa uciet na płasko tylko ze one maja ok 40 wysokosci-, 15-17 szerokosci i 6-8 gruboscu. Bez podstawy ani rusz. N silikon akwarystyczny przyklejam tylko ze pianka po jakims czasie puszcza. Teraz mam zamiar mniejsze kamienie wlożyc tylko musze pomyslec o kaseciaku. pozdrawiam 16296942_1806609119593421_945882137951731712_n(1).mp4 cos w takim stylu chce sobie walnąc- pozdrawiam
  7. Witam do 240 l -120x40x50 pozdr
  8. Witam co sądzicie o zamia nie kubla na kaseciaka, Mysle tak sobie po przeczytaniu kilku postów zeby moja ikole 600 i aguaela 1500 zamienic na kaseciaka. Czy kts na forum moi drodzy robi taki filtr pod zamowienie i jaki ewentualnie koszt. Wielu z was pisalo ze robi kaseciaka na JVP tylko ze głosny. Mam na to patent na ta głosnosc, po prostu JVP montujemy na przyzssawkach od turbo aquael- cisza. Czekam na opinie , ewentualnie propzycje pozfrawiam.
  9. Dzieki pozdrawiam
  10. ja mam 3 wysoki kamienie i sa nie stabilne a polozone kiepsko wygladaja
  11. Witam jaki klej polecicie do sklejania kamieni pozdrawiam
  12. bisti30

    Świetlowka T8

    Ja nigdzie nie mam. A akwarium jest w slonecznym pokoju i praktycznie od rana do nocy świeci
  13. bisti30

    Świetlowka T8

    Własnie nie mam bo kupiłem używkę razem z pokrywa
  14. bisti30

    Świetlowka T8

    Własnie patrze i na necie jest hagen. Na świetlowce brak- hagen Może jest już wypalona ta świetlowka i dlatego świeci na biało. Powiem wam, że mogę ją mieć zapaloną cały dzień zero zielonego glona. Zmieniłem kiedyś żeby sprawdzić i wsadziłem nowkę o barwie 10000 k zaraz zielone kropki się pojawiały.
  15. Widzę poprawę. Ryby się wypasione robią. Za namową kolegi Decorativo namaczam pokarm przed karmieniem- dobry efekt Pozdrawiam
  16. bisti30

    Świetlowka T8

    Drodzy koledzy i koleżanki, właśnie się dziwie bo w moim akwarium świeci jarzyniówka t8 o barwie bialej tylko niewiem jaka firma jest i jakie parametry bo obrosla już kamieniem. Chyba jest to jazyniowka GLO AQUA-GLO
  17. bisti30

    Świetlowka T8

    Witam. Uzywam w swoim akwarium oświetlenia T8 - jedna świetlówka. Doradzcie jaka barwa świetlowki odpowiada tybowo barwie bialej. 6500 i 10000 niestety lipa. pozdrawiam
  18. Mam nadzieje ze pomoze jutro 5 dzień, dzis namoczylem w tym pokarm
  19. Narazie tez nie widze roznicy
  20. Nie mam pojęcia. pozdrawiam
  21. Witam. Kuracja trwa 4 dzień. Ryby w normalnej kondycji oprucz brzuchow wkleslych. Po jakim czasie lek zaczyna dzialac, co proponujecie koledzi i kolezanki jezeli lek nie zadziala. Czy zastosowac 2 kuracje ? pozdrawiam
  22. U mnie pogłebia się coraz bardziej, przestrzegam kolegów i kolezanki szybko reagujcie. Dziś 2 dzień kuracji ale 12 moich ryb ma wklesłe brzuchy. Niby normalnie jedza, plywaja ale widze jak ryba marnieje. Widze teraz od czego wczesnoej mi padły ryby. Oto opis choroby. Ryba najpierw ma wklesły brzuch pózniej czarnieje i karlowacieje na koncu zdycha pozdr
  23. Po dodaniu leku woda śmierdzi jak siki mojego psa - masakra pozdr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.