Skocz do zawartości

bisti30

Użytkownik
  • Postów

    244
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bisti30

  1. Przyniosłem ją w takim stanie ale w kotniku nie było widać tego stanu. Pozdrawiam
  2. Była u znajomego w kotniku i 2 tyg dochodziła do siebie. Przyniosłem ją i zrobiłem jej kwarantanę mieszając wodę znajomego i swoją aby nie była w szoku. Pa 1,5 h włożyłem ją do akwarium. Niestety nie dała rady musiałem ją przełożyć do miski- opis zachowania jak wyżej. Dodam tylko że jak natrafiła na falownik to jak martwa hm.
  3. Witam was. Opiszę szczegółowo zachowanie ryby. Ryba po włożeniu do akwarium nie rusza w ogóle tylnią płetwą(ma delikatnie obgryzioną po ataku w zbiorniku u znajomego) i wpada w wir taki korkociąg. Siedzi na dnie jak by skrzywiona ipo chwil podpływa do góry i stoi w pionie. Obecnie wsadziłem do miski i podniosłem temperaturę do 28 stopni oraz dodałem Preis Carely. Szkoda mi tej ryby bo ładna hm.
  4. Podpada mi pod tą chorobę- http://www.domowe-akwarium.pl/akwarium/ichtiosporidioza Pozdrawiam
  5. Ryba włożona do wanny. Niby pływa ale jak włażę rękę do wody to się wygina i robi korkociągi. Nie podoba mi się to.
  6. Witam was. Dostałem alunacare niasa- byla u znajomego dojezdzana. Wsadziłem ją do swojego zbiornika. Jest strasznie płochliwa i nie może jakos zachować równowagi. Co może być przyczyna - obecnie jest w koniki. Może to spławik ale nie plywa do gory brzuchem.
  7. Witam, W moim akwarium od 2,5 roku nie ma glonow chcialem zrobic po prostu klimat. pozdrawam
  8. Witam was malowal może ktoś z was takie tlo http://allegro.pl/tlo-strukturalne-plaskie-skala-120x50-do-akwarium-i6577659371.html pozdr
  9. Dziekuje. Pozdrawiam
  10. Czyli tą śnieżką malowałeś bo tak zastanawiam się czy czasami tła swojego na czarno nie pomalowac i maskownicy. co wy na to pozdrawiam
  11. Witam ponownie. Malował ktoś taką farba tło http://allegro.pl/sniezka-farba-akrylowa-wodna-0-8l-grafitowy-satyn-i6750895177.html Ewentualnie prosze o porade w tej kwesti
  12. Dzięki. Właśnie chce cos zmienic w akwarium. Zobaczumy jakie ceny czy mnie nie przytłoczy
  13. Witam was. Macie może jakieś linki do sklepów ktore oferują jakies fajne tła strukturalne- niestandardowe pozdrawiam
  14. dziekuje za opinie, coś musze zmienic
  15. Witam was. Używa ktoś z was spienione czarne PCV. Prosił bym o opinie.
  16. Dzieki pozdrawiam
  17. Witam. Niestety podłoże z białych otoczaków się nie przyjeło- lipa. Mam do was pytanie drodzy forumowicze jakie proponujecie podłoże zeby pyszczaki nie mogły przekopywać- nie lubie górek pozdrawiam.
  18. Dokładnie. Chociaż sprzet mialem okazje wyczyscic. pozdrawiam
  19. Po 2 dniach powrocilem do starego wystroju. Gówna się zbierały, pokarm oiadal. Masakra pozdrawiam
  20. https://aqua-light.pl/swietlowki/532-swietlowka-t8-38w-aquastar-10000k.html oto moja jedna swietlowka druga jest pokryta kamieniem wiec nie wiem. pozdrawiam
  21. Tak wsadziłem 1,7 purigenu i 2 litru purolite i wszystko oki- no3 od dwoch miechow 0,5- 10 jak dochjodzi do 10 podmianka 1/3 zbiornika. Jezeli chodzi o oswietlenie mam 2x 36 w - białe idealnie ale to ze wzgledu na wypalenie - nigdzie nie dostałem świetlowek o barwie bialej. Obie swietlowki chodza na odzielnych statecznikach . Jutro postaram się fote wyslac pozdrawiam
  22. Witam. Tak jak obiecalem zalanczam fotki. Moje spostrzezenia czarny otoczak tez niezle by wyglądal. Co proponujecie mi dołożyc mam tak na uwadze albo 3 bryły bialego otoczaka albo czarnego. Prosze rowniez o opinie na temat podłoza- woda w akwarium jesze nie wyklarowana. pozdrawiam
  23. Witam nie mam niestety testu na po4- glonów tez nie mam a no3 na poziomie 0,5 od 2 miesiecy. pozdrawiam
  24. Witam. Po wielu konsultacjach z kolegami i kolezankami z forum zamontowałem 2 litry purolite w moim kuble rozdzielone na dwie skarpety. Dotego mam 1,7 litra purigenu od dwoch miesiecy poziom no3 wynosi 0,5. pozdrawiam
  25. HM naprałem wątpliwości co do koloru - może faktycznie na bialym otoczaku wyjdą zielone glony. Co wy na to, co prawda teraz ich nie mam jest tak koło 2 lat. pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.