Dzięki Bezprym, chyba pójdę w Estherae.
Czyli :
1) Metriaclima Estherae, skłaniam się ku Red-Red ze względu na to, że będzie Socolofi, ale niektórzy piszą, że Red-Blue ładniejsza ...
2) Pseudotropheus socolofi
3) Pseudotropheus sp. "elongatus mpanga"
Docelowo myślę o haremach 1+3 z każdego z powyższych gatunków. Jak myślicie ile młodych wziąć na początek ? Czy ktoś może polecić jakiś sklep lub hodowcę w Krakowie (okolicach) ?