Nurzańca było 10-12 sztuk, na zdjęciu widać resztki tego co zostało. Aktualnie jest kryptokoryna której pyszczki nie ruszają, a i mi bardziej sie podoba, choć ktoś może powiedzieć że nie pasuje do naszego biotopu. Obsada będzie redukowana. Tło mam zamiar zamienić na czarne matowe bo aktualnie jest czarna folia
Kamienie leza na styropianie. Nurzaniec widoczny na zdjeciu zostal zjedzony przez rybki. Wrzuciłem teraz kryptokoryne, na razie brak zainteresowania ze strony ryb. Postaram sie wrzucic aktualne zdjecie wieczorem Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
Przenosiłem z jednego pokoju do drugiego 112l, co prawda rośliniak bez kamieni. Spuściłem jakieś 80% wody, nic nie wyjmowałem. 3 osoby. Nic się nie stało. A z 25 podróżowałem około 50km z aranżacją i niewielką ilości wody i wszystko ok. Ale Twój zbiornik większy, szczególnie długość więc może dno pęknąć od naprężeń. Może spróbuj na jakimś blacie albo czymś takim
Witam wszystkich klubowiczów
Akwarium 112l
Filtracja:
Aquael turbo 500 i jakaś kaskada o przepływie 500l/h (pracowała sama w rośliniaku)
Grzałka Aquale 100W
Obsada: 3+3 pseudotropheus saulosi. Miał być harem 2+4 ale jedna samica okazała się samcem