Szkoda , bardzo ceniłem sobie synodontisy w Tanganice.
Miałem ich 12 sztuk w 2000 L i zero detrytusu na dnie, a miałem raptem 1 falownik 6k na całe akwarium 3,5m długie. Przez 3 lata nigdy nie odmulałem dna
No nic bedę myślał dalej.
Dzieki
Witam
Po 3 letniej przygodzie z Tanganiką (akwarium 2000 litrów) i 2 letniej z morskim ( 500 litrów), przyszedł czas na Malawi (na razie chyba wykorzystam zbiornik z morskiego 500 L, choć po głowie chodzi znów 2000 L)
Mam do was pytanko , czy w Malawi występują jakieś ryby sumowate typu Synodontis z Tanganiki ?
Pozdrawiam
Piotr