witam ponownie czy mozecie doradzic jaki filterek do 240 zeby miał chociaz 1000l/h teraz mam stara tetre ex 1200 zaczyna cieknac wiec chcialbym ja wymienic na cos np eheim jednak myslalem tez o tetra ex 1200 plus podobno jakosc sie poprawila, co do eheima to nie mam pojecia jaki wybrac chcialbym zeby byl w miare cichy
Kolego, proszę używaj polskich znaków i interpunkcji.
Z okolicznosci to tylko chyba przerybienie, testy zoolek przed chwila robilem wszystkie parametry w normie .Karmie pokarmami o.s.i 2 razy na dobe.Ryby zachowuja sie normalnie nic niepokojacego sie nie dzieje
obsada to maingano 5 szt z tego co widze chyba 2 samice i 3 samce, rdzawy 5 szt napewno 2 samce,saulosi 5 z czego 3 to samce no i red red 1 samiec 3 samicw zbiorniku nic nie robilem ale wymienilem filtr stary zaczol cieknac wklady zostaly te same.Nawyzki samcow jutro mialem podarowac koledze i teraz niewiem czy mu dac bo jak sa chore to szkoda by bylo nu zbiornik zarazic.
U mnie woda krysztal no co do przeplywu cos tam leci nie mierzylem ile ale zmierze z mata patent dobry spróbuje koszty znikome ale jak skuteczne to warto dzieki za wyczerpującą odpowiedź
Wlasnie ogladalem filmik na YouTube jak tam mial gosc rozwiazane i chyba tak zrobie kanal lobuziakidogs wyglada ze sie zna na rzeczy mowi z sensemi ma multikanie szeregowo podlaczona z biologiem a ja mam podobnie wiec skorzystam z tego pomyslu
Dzieki za rady