Skocz do zawartości

klekot666

Użytkownik
  • Postów

    207
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klekot666

  1. Compressy tradycyjnie w cieniu
  2. Proporcja skały-akwarium zachowana . SUPER!
  3. Moim zdaniem frontowa szyba powinna być podparta blatem, z tego co widzę wisi w powietrzu a boczne szyby naciskają na krawędzie szafki zbiornik niejako przechyla się do przodu . Zmień blat albo dołóż większy na górę
  4. Zgodzę się drobnicą posyp duże kamienie jak cukrem naleśniki
  5. Kamieni więcej, a dla równowagi mniej mąki znaczy piachu
  6. A tyle było orgazmów ... co to nie Pan X
  7. Foto nr4 ... co dokładnie przedstawia? widzę wzmocnienie ale nie jestem pewien
  8. A dlaczego chcesz go rozbijać ? wciskaj takiego do akwarium
  9. Ryba z pewnego źródła ale zdaję sobie sprawę iż nigdy nie można być pewnym Właśnie tego się obawiam
  10. Potrzebuje opinii na temat mojego Nimbochromisa, mianowicie posiada lekko "skręconą" głowę, prawdopodobnie skutek urazu mechanicznego lub inkubacji ryba jest młoda ok 6-7cm Moje pytanie czy jest szansa że wraz ze wzrostem ryby ta wada zaniknie lub stanie się mniej widoczna.
  11. Cały ten "złom" robi wrażenie, jak przyjdzie reszta będzie jeszcze lepiej. Pozazdrościć projektu
  12. Zmianie uległy tylko przesyłki listowe, paczki bez zmian .
  13. Jednak gentleman i oby dalej trzymał klasę .
  14. Kolejna świetna fotorelacja, wisienką jak zwykle są rewelacyjne zdjęcia. Czy Aristo okazał się gentlmenem podczas tarła, oczywiście wobec samicy bo "szczury" się nie liczą ?
  15. Moje propozycje. Mbuna: Cynotilapia zebroides cobue Cynotilapia zebroides red top licoma Metriaclima zebra gold kawanga Chindongo demasoni Labeotropheus fuelleborni Non-Mbuna Chilotilapia euchilus Placidochromis electra Placidochromis sp. phenochilus tanzania Protomelas taeniolatus Namalenje Drapieżniki: Dimidiochromis compressiceps Aristochromis christyi Buccochromis rhoadesii
  16. Super ! Pełna profeska, osobiście nie jestem zwolennikiem "docieplania" tylnej ściany akwarium ale jak widzę takie dzieło to zaczynam się przekonywać.
  17. Fajny , nie przytłaczający zbiornik .
  18. Przy tej wielkości inkubacja jak najbardziej możliwa
  19. Proponuję tak ustawić wylot by wymusić mocne falowanie tafli im większe tym lepsze, oczywiście w miarę rozsądku, otwórz lub zdejmij pokrywę.
  20. A jak z ruchem tafli wody ?
  21. Może się przyda http://www.onzemalawicichliden.eu/Bestanden%20vissendatabase%20eng/Cynotilapia%20axelrodi%20eng.html http://www.onzemalawicichliden.eu/Bestanden%20vissendatabase%20soorten%20eng/Metriaclima%20eng.html
  22. Nie rozważałeś zakrycia łączenia szyb drewnianą listwą, wizualnie mogłoby być lepiej, co do reszty jestem na tak :)
  23. klekot666

    bańka 315l

    Dzięki za pozytywną ocenę :D . Co do pytania w kwestii oświetlenia hmm.. po 6 miesiącach użytkowania 3 naświetlaczy 10W barwy zimnej przekonałem się że miskę ryżu były warte i nic więcej, szybki wypad po tanie źródło światła ( 4 sztuki Polux 3,8W 6000k ) i tak potwór stworzony na sztukę ożył .
  24. klekot666

    bańka 315l

    pojemność: 315L (180x39x45) oświetlenie: 4x żarówka led GU10 filtr: kaseciak + falownik podłoże: piach + drobny żwir dekoracje: serpentynit, badylek, mikrozorium tło: czarne na zewnątrz obsada: Placidochromis electra (1+1), Cpoadichromis borleyi kadango (1+1), Chilotilapia euchilus (1+2), Dimidiochromis compressiceps (0+1) Sciaenochromis fryeri maleri Island (0+1), Labidochromis caeruleus (1+1)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.