Skocz do zawartości

klekot666

Użytkownik
  • Postów

    207
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klekot666

  1. Spokojnie, nie pożyczałeś nie musisz zwracać Swego czasu byłem świadkiem tego zaskakującego zjawiska zmiany płci rzekomej samicy C. borleyi Kadango w samca i moje zaskoczenie było takie same ... co do licha przecież to samiec, niemożliwe, nie wierzę Ja wybrałem taką opcję, samiec alfa wyluzował i miał wszystkie "panny" dla siebie, poza tym beta dostawał zbyt mocno w skórę. Ale widziałem zbiornik z kilkoma samcami i wszystkie wybarwione .
  2. Dołączę do strzelania z procy Aulonocara stuartgranti Hongi
  3. .. i wtedy jest to pokarm klasy PREMIUM
  4. Też jestem tego zdania. Karmisz ryby stynką to białe syfy się zbierają, początkowo na powierzchni a po jakimś czasie pływają w toni.
  5. Takich kamyków nie przerabiałem, sądzę że wszystko zależy jaki to kamień, jaka powierzchnia styku ze szkłem
  6. Łączna grubość 1cm pod akwarium 180cm, pod kamieniami 3mm
  7. Również używam tego i jest ok
  8. Wilczy szaniec Fotorelacja mile widziana
  9. Samiec zaczyna się rozkręcać, "plackowe" plemię będzie się rozrastać
  10. Płyta kompozytowa Dibond ? lub Tubond
  11. Parapetówka znaczy się
  12. Faktycznie różnicę widać, tak czy owak będę śledził życie Twojego zbiornika na forum, jestem ciekaw co z "tej" ryby wyrośnie
  13. Skłaniam się ku pierwszej opcji, samiczki to pomarańcz i szarość a na Twojej rybie tego nie widzę, poza tym ten ceglany kolor za skrzelami. Ale to tylko moja ocena zdjęcia
  14. C. Borleyi Kadango piękna ryba, tak się zastanawiam czy pierwsze foto na pewno przedstawia samicę ... ?
  15. Bardzo ładny zbiornik. Ryby również "dają radę"
  16. Zbiornik zacnych rozmiarów, poszedł bym w non mbunę lub drapieżniki Mogę się mylić ale na zdjęciu widzę też Placidochromis milomo ?
  17. klekot666

    bańka 315l

    Obsada od "tego" czasu uległa zmianie, pozbyłem się kadango i fryeri, doszła para placidochromis sp blue otter i młode aristochromisy . Dimidiochromis compressiceps jest i dogadują się bez problemów.
  18. Akwarium się kurczy, myślisz już o przybudówce?
  19. Duże kamienie z foto 3, ustawiłbym w pionie i "obudował" mniejszymi
  20. klekot666

    Gdańsk

    Czy ktoś mógłby podzielić się informacją odnośnie drapieżników zakupionych od wyżej wymienionego sprzedawcy ? Ocena, jakieś foto
  21. Co za czasy w nich cała nadzieja
  22. Pasuję, dwóch nie udźwignę
  23. Osobiście tak obszernych spodni nie posiadam .... Pasuję
  24. Brałbym ale grube zostawiłem w innych spodniach
  25. Fajna mąka ziemniaczana
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.