Skocz do zawartości

dzierlatka21

Użytkownik
  • Postów

    85
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dzierlatka21

  1. no dobra, ale czy rdzawe wytrzymają w towarzystwie maingano i magunga? -- dołączony post: i czy mogę trzymać kilka samców tak agresywnych gatunków? i jeszcze jedno pytanie , czy neon spot saulosi i rdzawy nie mogą być razem?
  2. jejku, jestem bardzo wdzięczny,uwielbiam bezkręgowce i boję się okrzemków, to świetnie się składa, a co sądzisz o ślimaku ( trochę rzadszym na polskim rynku) batman?
  3. i ewentualnie Metriaclima sp. "Membe Deep" lub magunga
  4. no dobrze, wiem, że zaśmiecam forum, ale niestety jak wszyscy mam problem z doborem obsady, akwarium 375l i mam na oku gatunki takie jak: saulosi neon spot rdzawy maingano i hongi chciałbym, żeby w akwa pływały max. 3 gatunki, macie jakieś propozycje? A może inne gatunki? i kolejne pytanie- czy można od razu kupić dorosłe ryby i czym różnią się te po rodzicach z odłowu od hodowlanych?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.