no dobrze, wiem, że zaśmiecam forum, ale niestety jak wszyscy mam problem z doborem obsady, akwarium 375l i mam na oku gatunki takie jak:
saulosi
neon spot
rdzawy
maingano
i hongi
chciałbym, żeby w akwa pływały max. 3 gatunki, macie jakieś propozycje?
A może inne gatunki? i kolejne pytanie- czy można od razu kupić dorosłe ryby i czym różnią się te po rodzicach z odłowu od hodowlanych?