Skocz do zawartości

Gizmo_23

Użytkownik
  • Postów

    150
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gizmo_23

  1. Witam posiadam juz zakupione akwarium 240l standard 120/40/50 odnawiam przygode z akwarystyką po wielu latach,ale tym razem Malawi:D . Posiadam: -akwarium j/w wzmocnione aluminiowymi listwami zab.wszystkie narożniki szyb-ladny efekt z obudową -obudowa aluminiowa z oświetleniem T5-2x39W -grzałka 300W (średnia w pokoju 20stopni C) -kubełki HW303W(uv+deszczownia w orginale) oraz Fluval305-każdy po 3 kosze -szafka kupiona w sklepie pod wymiar -podłoże ,to mam na razie sporo żwiru rzecznego też ze sklepu a pisek jeszcze nie kupiony -skałki to 4 białe koralowe oraz sporo kg kwarcytu Przede wszystkim moje akwarium będzie nie tyle obustronne ,co trójstronne Nie wiem,czy ma tu ktoś doświadczenie z takim,ale widziałem w pewnym sklepie i ono mnie zachęciło do powtórnej przygody z akwarystyką ! Moje zasadnicze pytanie dotyczy filtracji z tymi kubełkami jak je najlepiej rozmieścić ,czym zasypać poszczególne kosze i jak najlepiej rozmieścić wloty i wyloty?Oraz ,czy tę deszczownię w ogóle warto uruchamiać? Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na wasze porady
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.