Witajcie,
czytam forum od jakiegoś czasu i postanowiłem się przedstawić.
Mój zbiornik to standardowa 450'tka (150x50x60) - pozostał mi po paletkach
Pyszczaki już kiedyś miałem, teraz postanowiłem spróbować od nowa.
Aktualnie w zbiorniku pływają:
Metricalima zebra Chilumba Maison Reef F1 - 1+4 (najprawdopodobniej:)
Pseudotropheus sp. " elongatus chailosi " Chitande Island F1 - 1+4 (najprawdopodobniej:)
Labidochromis caeruleus - 11 sztuk
Synodontis petricola F0 - 1+1
Proszę o ewentualne sugestie odnośnie wystroju, obsady itp.
Pozdrawiam serdecznie szanownych forumowiczów.
Rafał