Skocz do zawartości

fkn

Użytkownik
  • Postów

    77
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fkn

  1. Witajcie, czytam forum od jakiegoś czasu i postanowiłem się przedstawić. Mój zbiornik to standardowa 450'tka (150x50x60) - pozostał mi po paletkach Pyszczaki już kiedyś miałem, teraz postanowiłem spróbować od nowa. Aktualnie w zbiorniku pływają: Metricalima zebra Chilumba Maison Reef F1 - 1+4 (najprawdopodobniej:) Pseudotropheus sp. " elongatus chailosi " Chitande Island F1 - 1+4 (najprawdopodobniej:) Labidochromis caeruleus - 11 sztuk Synodontis petricola F0 - 1+1 Proszę o ewentualne sugestie odnośnie wystroju, obsady itp. Pozdrawiam serdecznie szanownych forumowiczów. Rafał
  2. Witam, jestem chętny na 200 g
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.