Witam Was,
Przeglądam forum już któryś tydzień i dzisiaj dopiero udało mi się założyć konto;)
Jestem na starcie z moim pierwszym baniaczkiem 150/50/60 i mam problemy z odpowiednim doborem obsady, myślałem o takiej bandzie w moim baniaku :
Pseudotropheus Acei Luwala
Iodotropheus Sprengerae
Metriaclima msobo "Magunga"
Pseudotropheus Demasoni
1. Co sądzicie o takiej obsadzie?
2. Po ile sztuk każdego gatunku wpuścić na początek?
3. Czy demonki nie będą zbyt trudna rybką na początek przygody z Malawi?