Skocz do zawartości

darek89

Użytkownik
  • Postów

    54
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek89

  1. Witam Was, Przeglądam forum już któryś tydzień i dzisiaj dopiero udało mi się założyć konto;) Jestem na starcie z moim pierwszym baniaczkiem 150/50/60 i mam problemy z odpowiednim doborem obsady, myślałem o takiej bandzie w moim baniaku : Pseudotropheus Acei Luwala Iodotropheus Sprengerae Metriaclima msobo "Magunga" Pseudotropheus Demasoni 1. Co sądzicie o takiej obsadzie? 2. Po ile sztuk każdego gatunku wpuścić na początek? 3. Czy demonki nie będą zbyt trudna rybką na początek przygody z Malawi?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.