Witam.
Powiedzcie mi proszę, który filterek byłby lepszy do akwarium o pojemności 300l.
Czy hw-302 sobie poradzi, czy lepiej jednak kupić ten większy?
Szczerze to jestem za tym mniejszym, ponieważ zmieści mi się ładnie w szafce, z kolei ten większy musiałby być zamontowany pod skosem.
Z góry dziękuję za porady.
Haremy są, tj:
Saulosi 1+4
Hongi nie można jeszcze określić płci ale jest 5sztuk
Maingano 1+4
Red red 1+1 bo w sumie nie chcę więcej z tego gatunku
A co bym chciał to jeszcze się nie zastanawiałem.
Jaki gatunek pasowałby do tego składu?
Witam wszystkich.
Wkrótce przyjedzie do mnie długo oczekiwane większe akwarium 150x50x60.
Obecnie w 200 l baniaku pływają maingano, saulosi, hongi i red red w liości 22 sztuk.
Doradźcie proszę co byście wymienili w tej obsadzie, ewentualnie dołożyli coś nowego.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Witam.
Wspaniałe wielkie akwarium.
Ale nasuwa mi się jedno pytanie:
-jak wygląda obsługa tak dużego litrażu, tj.podmiana wody co jakiś czas,jak to wygląda?
Pozdrawiam
Ok Meszek wiec w jakiej liczebnej grupie zostawilbys te saulosi I maingano?
Wszystkie sa piekne ale chodzi tez o ich to by czuly sie dobrze w tym niewielkim akwarium
Witam.
Od kilku miesięcy posiadam akwarium 200l a w nim 4 gatunki pyszczaków.
Tj. maingano,red red,saulosi i hongi, razem 18 rybek.
Czy taka obsada jest dopuszczalna?
Zauważyłem ostatnio, że wyrośnięty samiec maingano panoszy się po całym akwa i pogania wszystkie ryby, co mnie niezwykle niepokoi...
Dziękuję za wszystkie sugestie z góry.
Pozdrawiam