no2 - 0, no3 - 25, ph -8, gh- 7, kh- 15.Tepmperatura 26 stopni. Wszystko mierzę testami kropelkowymi zooleka bądź jbl. a co do ph u poprzedniej właścicielki to miała 7 .
Rybka dziś przekopywała dno i przenosiła w pysku żwirek . jest ruchliwa, trochę się boi gdy podchodzę . czyli jednak możliwe że stres
artemia, spirulina i pokarm płatkowy dla malawi. ph mam cały czas 8 . parametry wody się nie zmieniają. ph mierze co drugi dzień a raz w tygodniu wszystko inne
witam, od 3 dni mam w domu yellowa 12 cm . problem w tym że wcześniejsza właścicielka trzymała go ( bo to samiec ) z mieczykami i molinezjami. na pewno nie miał odpowiednich warunków i cholera wie czym był żywiony. w każdym razie u mnie nic nie chce jeść. yellow ma około 10 szt , wszystkie inne rybki jedzą ile się sypnie . wszystkie parametry w akwa mam w normie. czy ma ktoś jakiś pomysł co zrobić by rybka zaczęła jeść. boję się że zdechnie. wszystkim z góry dziękuje za odp
witam, mam problem z odczytem wartości ph w akwa. mam aquatest zooleka. przy mierzeniu zakresem 4-9 wychodzi że mam ph 7,5. gdy mierze zakresem 6-8 wychodzi że mam ph 8, a gdy mirze testami paskowymi jbl wychodzi że ph mam 8,4. skąd mam wiedzieć która miara jest prawidłowa?