Dzięki juz kumam .... więc tak eheim 2215 z deszczownią juz ładnie porusza taflą( akwa zalane wczoraj wieczorem), zakupię aquaela 1500 powinien styknąć, bo baniak na pewno nie ma 280 netto ( czy aquaela odpalac jak najwczesniej czy dopiero przed wpuszczeniem pierwszych rybek).
http://imageshack.us/photo/my-images/37/imag0422y.jpg/
Wstawiam zdjecie bo chcialbym się zapytać gdzie bedzie najlepiej zamontować aquaela ( wlot z kubła jest po lewej stronie na tylnej , deszczownia na tylnej po prawej stronie cała zalana i strumyki ustawione ku górze, grzałka w prawym tylnym rogu).
Czekam na światło, będzie to zestaw 1 x 39W T5 HO 10000k plus 1 x 39W T5 HO Actinic Blue, co wy na to?Oczywiście dojdzie jeszcze tło, ciemne obrazujace kamole. Jakieś sugestie? Krytyka mile widziana
--
A co myślicie o fluval pre filter, czy warto ułożyć tego na dno kubła i resztę ceramiką? Czy jedynie ceramika?