Skocz do zawartości

dailux

Użytkownik
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O dailux

  • Urodziny 19.05.1969

Informacje o profilu

  • Lokalizacja
    ŁÓDŹ
  • Moje akwarium
    200L

Osiągnięcia dailux

10

Reputacja

  1. temat zamykam dziękuje za pod powiedzi
  2. rozwiązanie bardzo dobre ale pozostaje przy kubełku
  3. mógł by być tylko koszty wzrastają wyższa cena i brak mediów
  4. marek_z_81 dzięki ci kolego za szybką odpowiedź
  5. witam chciałbym się dowiedzieć o wysokość filtra hw-302 z zaworami ponieważ mam szafkę o wysokości 40,5 cm i w niej muszę zmieścić filtr zewnętrzny o przepływie wody ok 1000l/h może macie koledzy jakieś propozycje i wymiary innych filtrów ,za pod powiedź z góry dziękuje pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.