Skocz do zawartości

Kogi

Użytkownik
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O Kogi

  • Urodziny 27.10.1985

Informacje o profilu

  • Lokalizacja
    Ustroń
  • Zawód
    ślusarz, spawacz
  • Moje akwarium
    200x64x55:):) 704L
  • Serwisy społecznościowe
    facebook

Osiągnięcia Kogi

10

Reputacja

  1. witam pokarm doszedł we wtorek, dzięki za gratisy. pozdrawiam
  2. przelane:)
  3. jeśli nie załapie się na 600g to może być 400g spoko!
  4. witam! ja zamawiam 600g pozdrawiam:)
  5. Kogi

    O.S.I. grupowo

    czy dobrze zrozumiałem niema akcji pokarm??
  6. misiek jeszcze raz dzięki bardzo!!!
  7. witam! Ja również jestem chętny na 400g
  8. nie wiem jak on sie sprawdza w praktyce taki przelewowy filter. narurowy filter drogo wyjdzie. moze ktos ma przelewowy filtr!! -- a taki narurowiec to mniej wiecej z jakimi kosztami sie musze liczyc????
  9. witam chce założyc akwarium 200x60x50 mysle nad filtrem przelewowym, wiem ze troszke miejsca zabierze. jakie są plusy i minusy, jaka filtracja była by najlepsza oprócz sumpa.!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.