Witam po rocznej przerwie jako, że minęło już trochę czasu, pragnę wam opisać zmiany jakie poczyniłem przez ten czas...
1. Zredukowałem liczbę gatunków obecnie mam: maylandia estherae red red 1+3, labeotropheus trewavasae Thumbi West 5 + 8, zbrojnika :-)), Melanochromis maingano 1 szt, Labidochromis Hongi ( chyba )1 szt. Dwie ostatnie są do wydania. Chciałbym w rezultacie pozostać przy dwóch pierwszych i jakimś małym barwnym haremiku roślinożernym, dlatego mam pytamie do Was co by pasowało do tego składu pod względem pokarmowym, temperamentu i warunków, bo akwa ma przypominam 300 l.??
2. Zmieniłem wystrój, wyrzuciłem otoczaki zostawiłem wapień filipiński i dodałem piaskowiec czerwony
3. Robię przymiarki do tła wewnętrznego, bo obecnie mam przyklejoną niebieską tapetę...I tu kolejne pytanie jaką farbę polecacie do malowania tła bo chciałbym spróbować zrobić sam...
4. Zastanawiam się nad zmianą starych świetlówek na T 5
5. Zdjęcia aktualne wrzucę dziś lub jutro ;-)