Witam:)
Mam pytanie jako że jestem początkującym malawistą,jaki jest podział pielęgnic z jeziora Malawi?Jakie grupy wyróżniamy?Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Z racji tego że jestem nowy na forum chciałbym się z wami przywitać :)I mam tez takie pytanie bo co prawda akwarystyką zajmuję się od 9 lat,ale jakiś czas temu zafascynowałem się pielęgnicami z jeziora Malawi i moje pytanie jest następujące jaki minimalny litraż akwa nadaje się do hodowli pyszczaków dodam że interesują mnie mięsożercy :)Z góry dzięki za odpowiedź