Skocz do zawartości

kikker

Użytkownik
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kikker

  1. Na całej długości akwarium wstawiłeś ledy? czy np. po środku na dł. 40cm?
  2. kikker

    Witajcie Malawiści!!

    Witam serdecznie wszystkim forumowiczów. Mam na imię Tomasz. W najbliższej przyszłości planuje zakup 200L akwa i założyć skrawek mojego Malawi. Liczę na Waszą pomoc i wsparcie, a w przyszłości odwdzięczę się tym samym. W tej chwili posiadam 34L krewetkarium i 72L zbiornik towarzyski. Od jakiegoś czasu zachorowałem na "Malawi" i tak mi zostało. Myślę że do końca roku zagości u mnie kolejny zbiornik... a tym czasem zgłębiam wiedzę. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.