Dlatego właśnie myślę aby te 5 samic tylko dodać bez samca aby nie przegonił dwóch moich mniejszych "dogadanych" ze sobą. Boję się tylko czy duże samice nie przejmą roli agresorów :>
Witam
Mam pytanko do Was. Posiadam akwarium 240l z 5 saulosi o wielkości 4cm.
Znajomy likwiduje akwarium i ma do wydania 6 rybek Saulosi (1+5) lecz są to rybki ok 7-8 cm.
Domyślam się że samiec tej wielkości zdominuje aktualną obsadę, jednak gdybym wpuścił tylko samice czy mają one skłonności do ataków na mniejsze rybki?
Dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam