Skocz do zawartości

G_Z

Użytkownik
  • Postów

    59
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez G_Z

  1. Witam Kolege Bardzo ładne akwa - tak trzymaj. Jak na pierwsze malawi to naprawde jest zrobione bardzo starannie. Nie bede Tobie mowił co masz poprawic bo z czasem sam do tego dojdzesz. Najwazniejsze zeby ryby w akwa czuly sie dobrze, no i zeby podobało sie włascicielowi. Pozdrawiam G_Z 8) 8)
  2. I oto mi chodziło. Konkretna odpowiedź. Wielkie dzieki. Prosze o wiecej opinii. Bedzie mozna porównac ze soba kilka róznych filtrów Pozdrawiam 8) 8)
  3. Witam. Od pewnego czasu przymierzam się do zakupu nowego filtra wewn. i kubełka. ofert jest tak duzo, ze cięzko sie na cos konkretnego zdecydowac (akwa 120x50x50) W archiwum forum ilu jest uzytkownkiow tyle jest róznych opinii. :!: :?: Moja propozycja jest taka, aby kazdy kto tylko moze pomogl mi w wyborze dobrego filtra wewn i zewn, poprzez opinie na temat swoich juz sprawdzonych i działajacych filtrów(mile by było widziane: nazwa filtra, jego parametry, obsługa, awaryjnosc,dostepnosc czesci zamiennych no i moze cena itp...) Bede wdzieczny za kazda opinie POZDRAWIAM 8) 8)
  4. ok. dzieki musze sie zastanowic odnosnie wpuszczenia do akwa swiderków Czy ktos moze mi jeszcze pomodz z opisem strefy beztlenowej. co trzeba robic aby jej nie było (pomijając swiderki), i jaka jest w skutkach dla mieszkancow akwa. :!: 8) 8)
  5. dziekuje za rade ok. ale nie bardzo jestem chetny do wprowadzenia swiderków do akwa. domyslam sie ze sa to slimaki a jak wiadomo gdy zaczna sie mnozyc to..... Jak napisałem, przeczytałem chyba wszystko na ten temat. a chodziło mi o konkretne rady, bo w większości pytań i problemów odpowiedzi sa uogólniane. :!: :!: 8) 8) 8) 8)
  6. Witam Zmieniam własnie wystrój w akwa i zastanawiam sie nad podłożem. Czy zostawic stare - gruby żwir, czy wsypać piasek. Przeczytałem chyba wszystko na ten temat, ale chciałbym dowiezec sie jeszcze więcej...... Moje pytania sa takie: 1. Czy piach płukany ze żwirowni sie nadaje, czy zastosować np piach kwarcytowy itp? 2. Co to są strefy beztlenowe i skutki ich wystąpienia w akwa? 3. Czy czyszcząc piach odmulaczem nie powyciagam go z akwa? 4. Czy stosujac piasek powinienem włożyć mniej skał(groty i jaskinie) aby lepiej przebiegało filtrowanie? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrwawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.