Witam.
Od pewnego czasu przymierzam się do zakupu nowego filtra wewn. i kubełka. ofert jest tak duzo, ze cięzko sie na cos konkretnego zdecydowac (akwa 120x50x50)
W archiwum forum ilu jest uzytkownkiow tyle jest róznych opinii. :!:
:?:
Moja propozycja jest taka, aby kazdy kto tylko moze pomogl mi w wyborze dobrego filtra wewn i zewn, poprzez opinie na temat swoich juz sprawdzonych i działajacych filtrów(mile by było widziane: nazwa filtra, jego parametry, obsługa, awaryjnosc,dostepnosc czesci zamiennych no i moze cena itp...)
Bede wdzieczny za kazda opinie
POZDRAWIAM 8) 8)