Skocz do zawartości

rafstep

Użytkownik
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O rafstep

  • Urodziny 31.07.1976

Informacje o profilu

  • Moje akwarium
    200 litrów

Osiągnięcia rafstep

10

Reputacja

  1. rafstep

    Mam Malawi

    nie umiem znalezc daj mi link
  2. rafstep

    Mam Malawi

    Witam mam malawi od 23 grudnia 2011, także jestem zielony w tych sprawach. wczesniej hodowałem inne gatunki itp, nie chce sie rozpisywać zeby nie było... Na dzisiaj mam taki problem, otóż rybki mam młode i wszystkie zaczynają mi sie ocierć o podłoze i przedmioty w akwa. nie wiem co im jest nie mają żadnych widocznych objawow, plesniawki ani kulorzęska. Czemu sie tak dzieje, czy ktoś mogłby mi dordzic?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.