Chciałbym również podziękować wszystkim uczestnikom spotkania za ciekawie spędzony weekend. Meszkowi osobne podziękowania za niespodziewane dotarcie.
Perezowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
My z kolegą JarkiemS i być może z Meszkiem jedziemy z Wrocławia. Jak ktoś chętny to zapraszamy na pokład. Meszek mówił, że z nami się zabiera kolega Stan76. Do dyspozycji auto 7-osobowe, także miejsce jest.
W sprawach gastronomicznych chętnie doradzę i pomogę. W końcu gastronomia nie jest mi obca. Bycie szefem kuchni zobowiązuje, ale i tak nie mogę się doczekać pieczonych kociołków.