przemyślę ...w sumie to juz nawet wiem co zrobię ,będzie wilk syty i rybka cała jak tylko ogarnę się z pomysłem,odezwę się pochwalić albo zebrać baty.
pozdro.
myślałam,że jakis kompromis wypracujemy wspólnie :)a nie albo , albo...
Rozejrzałam sie po mieszkaniu,no jedyne miejsce i gdzie mogę umieścić akwa to ta MOJA ściana i parapety ( a to wg mnie fuj miejsce).Wolnostojące chciałabym jakoś ominać.Lubie jak najmniejszą ilość
rzeczy w koło siebie...stąd chyba moje "napalenie" na malawi na ścianie właśnie.
nawet jak rybki bedą max 4-5 cm?obiecuję,że jak mi urosną ponad 5 cm to bedę rozdawała :)za free i znów brała młode.Strasznie mi te 30cm głębokości nie na rękę ....
na wstępie WITAM na forum.
i żeby nie nudzić....
od razu zapytam jak w tytułe,
przymierzam sie do malawi o wymiarach,100 dł,30 wys.20 głęb,takie wymiary z powodu naściennego baniaka.Ribu myślę o 1 gatunku,max 5 szt.ALE czy jest sens zaczynać z takim baniakiem zabawe z malawi?